Według wierzeń starożytnych, dusza dziecka wybiera rodziców przed urodzeniem

Twoje dziecko wybrało cię nie przez przypadek!

Według starożytnej teorii kundalini, której naucza Yogi Bhajan, dzieci wybierają rodziców przed urodzeniem.

Kiedy dusza decyduje się na reinkarnację, pierwszą rzeczą, którą wybiera, jest takie życie, które chce przeżyć na podstawie lekcję, jakiej chce się nauczyć. Ta decyzja zależy od karmicznego celu duszy.

Na przykład, jeśli dwie dusze były razem w poprzednim życiu — powiedzmy, matką i córką — to w nowym wcieleniu dusza może chcieć zmienić rolę, stając się córką zamiast matki. Dusze często wolą pozostać w rodzinie, aby rozwiązać problemy karmiczne bliskich.

Gdy tylko dusza decyduje o wyborze rodziców, pojawia się energia matczynej miłości i dusza oczekuje narodzin w odpowiednim czasie. Najczęściej relacje te powstają, zanim rodzice się pobiorą; dokonawszy wyboru, dusza cierpliwie czeka na reinkarnację.

Matka ma również wpływ na to, jaka dusza pojawi się w jej rodzinie. Jej codzienne myśli, medytacje, pragnienia i cele przyciągają dusze, które reagują na jej osobistą energię.

Dusza wchodzi w ciało w 120 dniu ciąży, dlatego ważne jest, aby wówczas matka przebywała w stanie medytacji, aby przyciągnąć duszę i zacieśnić z nią więzi.

Podczas ciąży dusza wpływa również na formowanie się ciała, w którym będzie przebywać całe życie i które pomoże jej osiągnąć swój cel. Kiedy dusza zamieszkuje ciało, tworzy z nim jedną całość — jedną duszę, jedno DNA o wyjątkowym potencjale.

Niech to będzie tylko teoria, ale setki matek i ojców odczuwają karmiczny związek ze swoimi dziećmi. Mają odczucie, że byli razem od dawna — w poprzednich życiach …

Rzeczy, które należy natychmiast wyrzucić, jeśli chcesz zachować szczęście i dobrobyt

Trójkolorowy kot przynosi szczęście

Przesądy związane z obrączkami ślubnymi