Przesądy związane z obrączkami ślubnymi

O przesądach związanych z obrączkami ślubnymi powinny wiedzieć nie tylko przyszłe żony, ale także kobiety, będące w związku małżeńskim od dawna.

Obrączki zawsze były symbolem miłości, wierności i zaufania partnerów. Dlatego przed wyborem obrączek para zwraca szczególną uwagę na znaki.

O przesądach związanych z obrączkami powinny wiedzieć nie tylko przyszłe żony, ale także kobiety, będące w związku małżeńskim od dawna.

Od czasów pogaństwa obrączki były uważane za silny talizman dla nowożeńców. Ozdoby te chroniły rodzinę. Jednak było to możliwe pod jednym warunkiem – pierścionków nie należało zdejmować.

Dziewczyny, które planują wziąć ślub, nie powinny pożyczać koleżankom pierścionka zaręczynowego. Złe prognozy czekają na właścicielkę biżuterii.

Upuszczenie cennych atrybutów ślubu przed przymierzaniem nie zwiastuje dobrych zmian. Przeciwnie, młoda para powinna przygotować się na intrygi i negatywne wpływy z zewnątrz.

Wpływ ten mogą wywierać krewni, którzy są przeciwko waszemu ślubowi.

Niektóre zasady zakładania obrączki dla narzeczonej: nie rób tego za pomocą rękawiczki, załóż ją na palec serdeczny, który jest związany ze słońcem, twórczą energią i dobrobytem.

Utrata tego symbolu małżeństwa przed i po ślubie to zły znak. Czekają cię kłótnia, oszustwo i niezgoda. Małżeństwo wielu takich par okazuje się krótkotrwałe.

Niektóre przesądy dotyczą nie tylko przyszłej pary młodej. Niezamężne dziewczyny, które chcą założyć suknię ślubną, mogą przyspieszyć bieg wydarzeń.

Aby to zrobić, musisz być na ślubie bliskiej przyjaciółki lub krewnej. Dotykając obrączki na palcu panny młodej, możesz szczęśliwie liczyć na swój ślub w najbliższej przyszłości.

Inny znak dotyczy pudełka, gdzie były obrączki. Należy przez chwilę trzymać go w ręku. Wówczas niezamężna dziewczyna wkrótce zostanie poślubiona.

Jeszcze za czasów naszych babć zakup obrączek ślubnych był przywilejem mężczyzn. Narzeczony musiał kupić dwie identyczne obrączki w jednym miejscu w tym samym czasie. Zwiastowało to dobrobyt w życiu małżeńskim.

Teraz, zgodnie z tradycją, nowożeńcy idą razem do sklepu jubilerskiego i również przestrzegają pewnych zasad. Dobrym znakiem byłby wybór obrączek wykonanych z jednolitego odlewu.

Jeśli chcesz mieć dobre relacje ze swoim mężem, zaufaj przesądom naszych babć, kup gładkie i proste obrączki. Takie właśnie symbole związku małżeńskiego pomagają zachować miłość i oddanie na długie lata.

Diament – to symbol dobrobytu materialnego. Jeśli chodzi o ślub, staraj się go unikać, gdyż jest uważany za przeszkodę.

Złoto tradycyjnie uważane jest za najlepszy materiał dla obrączek. Jego kolor i rodzaj nie mają znaczenia, ale musimy pamiętać, że ten metal szlachetny nie zapewni ci ciepła i radości, jeśli kupili go ludzie, którzy chcą pokazać swoje bogactwo, a nie szczerość uczuć.

Dziewczyna wyszła za mąż i urządziła eleganckie wesele, na które zaprosiła wszystkich swoich przyjaciół, ale podczas ceremonii ich uwaga była skierowana ku jej „narzeczonemu”. To nie był człowiek

Chuligańska para postanowiła zagrać w berka, a rodzice to sfilmowali

Jak sprawić, aby aloes zakwitł