Dziewczyna wyszła za mąż i urządziła eleganckie wesele, na które zaprosiła wszystkich swoich przyjaciół, ale podczas ceremonii ich uwaga była skierowana ku jej „narzeczonemu”. To nie był człowiek

Mieszkanka Anglii wyszła za mąż i urządziła eleganckie wesele, na które zaprosiła wszystkich swoich przyjaciół, ale podczas ceremonii ich uwaga była skierowana ku jej „narzeczonemu”.

Podczas całej uroczystości „mężczyzna” nie odezwał się ani słowem i wcale nie wykazywał żadnych oznak życia. Tego się spodziewano, ponieważ „mąż” dziewczyny wcale nie jest człowiekiem.

Wesele Becki Cox z Manchesteru w Anglii goście weselni zapamiętają na długo. Dziewczyna z pełną odpowiedzialnością podeszła do organizacji uroczystości i chciała, aby najważniejszy dzień w jej życiu upłynął zgodnie z idealnym scenariuszem.

Brytyjka w pełni zrealizowała swój plan, ale uwagę przyjaciół i krewnych przyciągnęła nie sukienka panny młodej czy bankiet, ale jej „mąż”. Ponieważ dziewczyna nie poślubiła przystojnego mężczyzny, ani nawet po prostu mężczyzny.

Becki jest obiektofilem. Nie pociągają jej ludzie, ale przedmioty nieożywione, więc zakochała się w dywanie i nazwała go Matt.

Dziewczyna kupiła „męża” w sklepie rok wcześniej. Po tym, jak Becki przyniosła go do domu, wszystkie jej myśli dotyczyły tej jednej rzeczy.

„Kupiłam Matta rok temu i ciągle myślałam o tym, jak bardzo go kocham”.

Pani Cox bardzo troszczyła się o swój dywan, czyszcząc go i sprzątając kilka razy dziennie, aby wyglądał jak najlepiej.

Becki zdała sobie sprawę, że jej uczucie wobec Matta tylko rośnie, więc zaproponowała mu rękę i serce.
„Często przed snem opowiadam mu moje osobiste przemyślenia”.

Warto zaznaczyć, że sklep, w którym Becki kupiła dywan, pomógł dziewczynie zorganizować wesele. „Kiedy usłyszeliśmy o historii Becki, zdaliśmy sobie sprawę, że musimy wziąć w tym udział.

Pokryliśmy wydatki na wesele i daliśmy jej w prezencie środki do pielęgnacji dywanów”.

Burak Ozchivit po raz pierwszy pokazał twarz syna, który jest do niego bardzo podobny

Jaki jest najlepszy sposób na podlewanie roślin domowych i jak zmiękczyć wodę z kranu