Burak Ozchivit po raz pierwszy pokazał twarz syna, który jest do niego bardzo podobny

Aktor serialu „Wspaniałe stulecie” Burak Ozchivit wraz z żoną Fakhrie Eugene nie pojawiają się ostatnio publicznie, a ich sieci społecznościowe rzadko są uzupełniane o nowe zdjęcia.

Nie tak dawno temu Burak opublikował wspólne zdjęcie z żoną, na którym pozują razem i wyglądają całkiem szczęśliwie. Chodzi o to, że wiosną tego roku w gwiezdnej rodzinie doszło do powiększenia.

Wiosną 2019 Fakhrie urodziła mężowi pięknego malucha – syna Karana. Po tym, jak oboje rodzice poświęcili prawie cały swój czas synowi, Burak nawet zawiesił pracę nad filmem, aby spędzić więcej czasu z rodziną.

Gwiezdni rodzice nie wychodzili w świat i nie pokazali nie tylko zdjęcia swojego dziecka, ale także nie rozpieszczali fanów swoimi zdjęciami.

https://www.instagram.com/p/B6C7SP4gDWQ/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Wygląda na to, że fani się doczekali: żona Ozcivita opublikowała ostatnio zdjęcia z synem Karanem. Okazuje się, że fani czekali ponad pół roku, aby zobaczyć wspaniałe dziecko.

Na swojej stronie Instagram Fakhrie opublikowała wzruszający post, pokazując Karana, który został ubrany w piżamę – kostium astronauty.

„Karan… Kapitan statku kosmicznego!” – napisała w publikacji żona Buraka. Fani byli wzruszeni rodzinnymi zdjęciami i zostawili gwiazdorskim rodzicom mnóstwo komplementów.

Chłopak rzucił wszystko i podróżuje po świecie, nie zapominając powiadomić mamę, że jest w porządku

Horoskop na 15 maja 2020. Co nas czeka