Roksolana już nie taka sama, jak była. Turecka aktorka Meriem Uzerli zmieniła się nie do poznania

Meriem Uzerli obudziła się znaną, gdy tylko pojawił się na ekranach serial „Wspaniałe stulecie”. Prawdę mówiąc, nie wszyscy na początku byli zadowoleni z aktorki wybranej do roli Hurrem Sultan. Pulchna, nieznana, a nawet z takim skąpym doświadczeniem aktorskim.

Jednak kilkanaście serii wystarczyło, aby widzowie pokochali ją całym sercem. Meriem udało się tak dobrze przyzwyczaić się do roli, że nikt nie zauważył żadnych drobnych wad. I jak zdenerwowani byli fani, gdy aktorka musiała opuścić serial z powodu ciąży.

Pojawienie Uzerli na Festiwalu Filmowym w Cannes w tym roku wywołało prawdziwą furię. Media dyskutują teraz o zmianach w wyglądzie Tureckiej aktorki: jej twarz stała się gładsza, a usta — pulchne. Ponadto „Roksolana” bardzo schudła i pomalowała włosy na jaśniejszy kolor.

https://www.instagram.com/p/Bi40kEvAPA0/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Fani Instagram nie docenili tak drastycznych zmian i oskarżyli piosenkarkę o nadużycie zastrzyków urody: „Miałaś takie piękne pulchne usta, dlaczego to zrobiłaś? Kochaliśmy Cię taką, jaką byłaś!”

Chirurg plastyczny potwierdził podejrzenia fanów: „Jeśli weźmiemy pod uwagę materiał z serii, widzimy dość płaskie kości policzkowe. Teraz aktorka ma elegancki nosek, wyraźne kości policzkowe i usunięte grudki tłuszczu Bisha, ponieważ cała dolna część jej twarzy się zmniejszyła. Możliwe, że ma implant”.

https://www.instagram.com/p/BixVTKPA-_e/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Szczególnie widoczne są zmiany w filmiku z koncertu Enrique Iglesias w Cannes, który aktorka opublikowała na Instagram. „Hurrem już nie jest taka sama, jaką była”, – napisali fani w komentarzach pod postem.

Negatywne komentarze piszą prawie pod każdym nowym zdjęciem Merya. Fani liczą na to, że gwiazda „Wspaniałego stulecia” zwróci uwagę na krytykę i nie bądzie zmieniała się tak drastycznie.

Niektórzy kojarzą takie drastyczne zmiany z faktem, że gwiazda jest teraz w poszukiwaniu „tego jedynego”. Ponadto aktorka nie uważa siebie za piękną: „Kiedy patrzę na siebie w lustrze, widzę zwykłego człowieka. Tak, są bardzo ładne kobiety i mężczyźni, ale ja nie zaliczam się do nich. Nie można polegać na pięknie. Ona jest tylko iluzją”.

https://www.instagram.com/p/BirAECXgIFS/?utm_source=ig_embed

Chłopak rzucił wszystko i podróżuje po świecie, nie zapominając powiadomić mamę, że jest w porządku

Horoskop na 15 maja 2020. Co nas czeka