Horoskop na 28 maja 2020. Co nas czeka

Baran

Dzisiaj Baran będzie nadal zwracał uwagę na przepływ informacji. Wycieczki, wyszukiwanie ważnych informacji najlepiej odłożyć na poranek. Im bliżej wieczoru, tym częściej twoja uwaga będzie rozproszona.

Byk

Dzisiaj gwiazdy zalecają nie osłabiać kontroli nad ważnymi sprawami i transakcjami płatniczymi, ponieważ ryzyko pomyłki, zniekształceń i nieporozumień pozostanie. Niektóre pytania zostaną „zawieszone”. Nie trzeba oczekiwać od siebie burzliwej produktywności, a od innych całkowitej uczciwości.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt dzień rozpocznie się od przyjemnej romantycznej lub nostalgicznej nuty. Główną potrzebą dnia będzie komunikowanie się. Gwiazdy radzą, aby nie odkładać ważnych rozmów do wieczora. Resztę dnia można spędzić zgodnie ze swoimi nawykami i humorem.

Rak

W przypadku Raka ten dzień może pozostać dniem „pytań bez odpowiedzi”. Gwiazdy zalecają nie marnować energii, próbując odkryć prawdę. W tym momencie możesz zaufać swojej intuicji lub uzbroić się w cierpliwość. Wszelkie informacje należy traktować ostrożnie, w tym atrakcyjne oferty, komplementy i przyjemne wskazówki.

Lew

Dzisiaj Lwy będą chcieli komunikować się z ludźmi podobnie myślącymi (lub z jednym, ale znaczącym przyjacielem). Możliwe, że będzie to wzajemne, przyjaciele będą nadal potrzebować Twojej obecności lub opinii. Lepiej poświęcić resztę dnia na rozmowy na takie tematy, które nie wymagają szczególnej delikatności.

Panna

Panny potrzebują kontroli nad komunikowaniem się: korespondencją, dyskusjami. Ten, kto najlepiej się umie porozumieć, ma tendencję do intrygowania lub manewru. Lepiej unikać elokwencji, jeśli lubisz prostotę i klarowność, nie jesteś genialnym mówcą i doświadczonym manipulatorem.

Waga

Dziś wszystkie plany (zwłaszcza te związane z komunikowaniem się lub nauką) powinny zostać przełożone na godziny dzienne: wtedy zdolności intelektualne osiągną szczyt. Nie trzeba planować nowych zadań na wieczór, lepiej stopniowo zakończyć rozpoczętą akcję.

Skorpion

Dzisiaj okoliczności pozwalają Skorpionom mówić na różne tematy, w tym tajne i intymne. Jednak nie wszyscy przedstawiciele znaku będą mieli taką swobodę wypowiedzi. Nie powinieneś omawiać z przypadkowymi ludźmi spraw, które uważasz za poważne.

Strzelec

Dzisiaj gwiazdy doradzają Strzelcowi, aby pozostał w roli uważnego słuchacza. Nie trzeba planować na ten dzień równorzędnego dialogu, w którym szczegółowo przedstawisz swoje stanowisko. Nie zostaniesz usłyszany lub zrozumieją cię powierzchownie.

Koziorożec

Dzisiaj opinia pomocnika lub osoby, która zapewniła ci usługę, może stać się ważna. Może to być słowo kolegi, lekarza, sekretarza. Jednocześnie gwiazdy wskazują, że nie musisz brać pod uwagę słów przypadkowych osób i prowadzić z nimi rozmowy.

Wodnik

Dzisiaj Wodnik będzie łatwo komunikować się z ludźmi, szczególnie tymi, z którymi ma wspólne hobby. To także dobry czas na rozmowę z dzieckiem, partnerem biznesowym, na romantyczną korespondencję osobistą. Kolejną zaletą tego dnia jest możliwość przyzwyczajenia się do roli, którą lubisz. Nie trzeba odkładać najważniejszych spraw na wieczór.

Ryby

Dzisiaj Ryby nie są najbardziej odpowiednimi mówcami i pomysłodawcami. Możesz źle potraktować oświadczenie lub poradę innej osoby. Nie zawsze łatwo będzie ci znaleźć wspólny język z rodziną, rodzicami i partnerem. Możesz mieć kłopoty zarówno podczas negocjacji, jak i swobodnej dyskusji.

Trzy znaki zodiaku mają niesamowitą intuicję

Znaki zodiaku, które wzbogacą się tego lata

Rzeczy, które należy natychmiast wyrzucić, jeśli chcesz zachować szczęście i dobrobyt