Rzeczy, które należy natychmiast wyrzucić, jeśli chcesz zachować szczęście i dobrobyt

Aby wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, musisz posprzątać przestrzeń. Stare, podarte, złamane rzeczy mają niszczycielską energię.

Dlatego eksperci zalecają przede wszystkim pozbyć się rzeczy, których z jakiegoś powodu nie można naprawić: zepsute urządzenia, meble, stare buty, naczynia z pęknięciami.

Nie chodzi o pamiątki rodzinne, lecz o przedmioty, których używasz na co dzień, a które mają uszkodzenie.

To dotyczy klamek i przełączników: należy je naprawić lub wymienić. Następnie do wyrzucenia są zużyte ubrania i akcesoria.

Przechowujemy to wszystko, aby przekazać na cele charytatywne, ale nigdy nie ma na to czasu. Ostatecznie gromadzimy całe złoża ciuchów, co ma bardzo negatywny wpływ na nasz dobrobyt materialny.

Prawdopodobnie wśród zbędnych rzeczy jest coś cennego. Na przykład, jeansy, w których poznałeś męża. Można je zostawić. Jednak nie więcej niż dwie lub trzy takie rzeczy.

Trzymanie starego portfela w domu jest bardzo niebezpieczne.

To wampir energetyczny, który odbiera szczęście i spowalnia ruch ku osiągnięciu dobrobytu. Niektórzy eksperci zalecają nawet spalanie starych portfeli.

Istnieje kategoria rzeczy, których jest bardzo trudno się pozbyć. To nowe ubrania i buty, które ci nie odpowiadają. Jednak nawet jeśli są bardzo piękne, będziesz musiał się z nimi rozstać.

Trójkolorowy kot przynosi szczęście

Przesądy związane z obrączkami ślubnymi

W jakich przypadkach roślina doniczkowa może przyciągnąć nieszczęście do domu