Kobieta straciła wszystkie pieniądze, ale wina leży po stronie jej córki, zafascynowanej blogerem na TikToku

Kobieta straciła wszystkie swoje oszczędności, ale nie jest to wina oszustów. Wina leży po stronie jej małoletniej córki, która została zafascynowana blogerem na TikToku.

Jej żarliwe pragnienie doprowadziło do smutnych konsekwencji dla całej rodziny, gdyż najwyraźniej nikt nie zwróci im pieniędzy.

Młoda matka z Anglii była bardzo zaskoczona, zauważywszy, że na jej karcie zabrakło pieniędzy.

Początkowo myślała, że jest ofiarą oszustwa lub konto zostało wyzerowane z powodu błędu, ale wyszedł na jaw jeden interesujący szczegół, który okazał się dla rodziny całkowitym zaskoczeniem. Wszystkie oszczędności, a mianowicie cztery tysiące dolarów, wydała jej 11-letnia córka.

Okazało się, że dziewczynce podoba się jeden bloger, który umieszcza filmy na TikToku. Dziewczyna zawsze chciała być bliżej swojego idola.

Bloger zaproponował w zamian za opłatę synchronizować swoje filmy z filmami swoich subskrybentów, z czego dziewczyna chętnie skorzystała. Jednak mama i tata najwyraźniej nie są zadowoleni z jej pomysłu.

Dziewczyna dokonała wielu płatnych transakcji w aplikacji TikToka za pośrednictwem konta iTunes, z którym, jak się okazało, była powiązana karta jej matki. Według rodziców córka miała dosłownie obsesję na punkcie tego faceta.

Dorośli natychmiast skontaktowali się z młodym mężczyzną, aby wyjaśnić mu całą sytuację i poprosić o zwrot pieniędzy. Jednak nie doczekali się żadnej reakcji.

Zdając sobie sprawę, że nie otrzyma z powrotem pieniędzy od blogera, kobieta poszła na komisariat policji, a następnie do banku. Matce udało się uzyskać odszkodowanie w wysokości 125 USD, ale to tylko kropla w oceanie.

TikTok skomentował ten incydent i obiecał przeprowadzić wewnętrzne dochodzenie. Jednak przedstawiciele firmy nie złożyli żadnych obietnic, natomiast udzielili rady, jak uniknąć podobnych nieprzyjemnych incydentów w przyszłości.

Rodzina królewska jest oburzona. Meghan Markle została wpisana przez Elżbietę II do testamentu

Babcia umieściła zdjęcie swoich wnucząt w sieci społecznościowej. Zamiast lajków otrzymała wezwanie do sądu

70-letni mężczyzna bez nóg w ciągu 19 lat sadzi las