Zdjęcia Lecha Wałęsy u fryzjera. Co na to internauty

Lech Wałęsa, były prezydent Polski, często korzysta z Facebooku, oraz Instagramu, żeby kontaktować, że swoimi fanami. Często zdjęcia Wałęsy powodują wielkie dyskusji wokół tego, co się dzieje. Teraz znany były prezydent udostępnił pewne zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę wśród internautów. Poszło o wizycie Wałęsy do fryzjera.

Już pierwszego dnia po znoszeniu nowych zakazów, Wałęsa udał się na wizytę do swego fryzjera. Oczywiście zdjęcie z wizyty zostało pokazane na Facebooku.

Reakcji obserwantów nie trzeba było czekać długo. Prezydent nie mógł ominąć możliwości oddania swoich włosów pod opiekę profesjonalistów. Jedna nie mógł przewidzieć reakcji fanów na to. O co poszło? Okazuje się, że były prezydent zlekceważył, idąc na wizytę do fryzjera.

A same nieprzestrzegania środków bezpieczeństwa wymaganych w przypadku umówienia się na strzyżenie. Wszyscy muszą rozumieć jedną bardzo ważną rzecz. Wizyty do fryzjera nie mogą być takie same jak kiedyś. Musimy bardzo uważać, żeby ograniczyć możliwość — rozprzestrzenia się epidemii.

Fryzjer w czasie pandemii

Lech Wałęsa 发布于 2020年5月17日周日

Ponieważ jeszcze istnieje możliwość zarażenia się. Fryzjer Wałęsy nie używał ani rękawiczek, ani maseczki ochronnej, o czym mówią zdjęcia.

1 czerwca zniesienie kolejnych zakazów w Polsce. Minister Jadwiga Emilewicz podała konkretną datę

Roksolana już nie taka sama, jak była. Turecka aktorka Meriem Uzerli zmieniła się nie do poznania

Restauracja postawiła na ulicy lodówkę, aby głodni ludzie mogli zabrać ze sobą resztki jedzenia