Restauracja postawiła na ulicy lodówkę, aby głodni ludzie mogli zabrać ze sobą resztki jedzenia

Wiele restauracji i barów codziennie wyrzuca ogromną ilość resztek jedzenia, podczas gdy, zamiast pojemników na śmieci, mogłyby trafiać do żołądków tych, którzy je potrzebują.

Kiedy właścicielka jednej nowo otwartej restauracji w Indiach zobaczyła kobietę, która szukała jedzenia w koszu na śmieci, od razu uświadomiła sobie, co ma zrobić. Otóż wpadła na genialny pomysł.

Zdając sobie sprawę z tego, że w jej restauracji „Pappadavada” codziennie zostaje dużo jedzenia, kobieta postawiła przy wejściu na ulicy lodówkę, gdzie każdy klient mógłby zostawić tam resztki jedzenia dla bezdomnych i głodnych ludzi.

Lodówka jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nigdy nie jest pusta, ponieważ nie tylko odwiedzający tę restaurację zostawiają tam jedzenie, ale także mieszkańcy pobliskich domów, a nawet właściciele innych restauracji.

„Pieniądze są moje, ale wysiłek ten czynię z myślą o innych ludziach”, powiedziała właścicielka w wywiadzie dla lokalnej prasy. „Oto przesłanie, które chcę przekazać wszystkim: kiedy wydajesz w ten sposób pieniądze, przyczyniasz się do zmian w społeczeństwie”.

Policjanci i ratownicy w helikopterze próbowali złapać tygrysa, ale operacja została odwołana, gdy tylko zobaczyli go na żywo

Brytyjka ma kilka szczurów, ale te stworzenia to nie tylko urocze puszyste zwierzęta, ale także prawdziwi artyści. Ich obrazy przynoszą właścicielce dobry zysk

Burze magnetyczne w maju 2020