Burze magnetyczne w maju 2020

To bardzo dobrze, że na początku maja czeka na nas rozluźnienie zasad kwarantanny, dzięki czemu będziemy mogli swobodnie porusza się w parkach i lasach. Burze magnetyczne w maju 2020 r. zapowiadają nieprzyjemne niespodzianki. A jednym z głównych sposobów na poprawę samopoczucia są spacery na świeżym powietrzu.

W maju spodziewane są cztery burze magnetyczne-trzy silne i jedna o średniej sile. Najpierw niezbyt dobra wiadomość.

Pod koniec kwietnia (26–27) będzie występować bardzo zauważalne zaburzenie pola magnetycznego. Już wcześniej, 24-25 kwietnia, osoby uczulone na zmiany pogody mogą doświadczyć znacznego pogorszenia stanu zdrowia, a stan ten może potrwać do pięciu dni, od 24 do 28 kwietnia.

Burze magnetyczne w maju 2020 roku:

  • 4 maja;

  • 6 maja;

  • 23 maja;

  • 29 maja;

Należy zauważyć, że termin „burza magnetyczna” nie jest zbyt naukowy. W rzeczywistości silne zaburzenia w magnetosferze ziemskiej nie są na szczęście bardzo częste.

To, co nazywamy „burzami”, to słabe lub średniej mocy zaburzenia magnetyczne. Burze majowe (szczególnie te na początku miesiąca, 4 i 6 maja) mają średnią siłę. Jednak w przypadku osób uczulonych na zmiany pogody jest to powód do podjęcia pewnych działań wyprzedzających.

Burze magnetyczne w maju 2020 r .: co zrobić z pogodą

Ludzie zależni od zmiany pogody są świadomi objawów występujących podczas zaburzeń geomagnetycznych: silnego bólu głowy, zmęczenia, bezsenności, bólu stawów. Najpoważniejsze są możliwe skoki ciśnienia tętniczego.

Kraje, w których można zdobyć najlepsze wykształcenie wyższe

Wszyscy uwielbiają przedstawicieli tych trzech znaków zodiaku

Syn powiedział ojcu, że chce nauczyć się grać na pianinie, a ten uznał, że chłopak nie ma talentu do tego zajęcia. Jednak w swoje 70. urodziny był bardzo zaskoczony