Kraje, w których można zdobyć najlepsze wykształcenie wyższe

Chcesz zdobyć wykształcenie wyższe za granicą? Według ostatnich badań kilka krajów z najlepszym wykształceniem akademickim znalazło się na szczycie rankingu. W badaniu uwzględniono takie czynniki, jak dostęp do edukacji, program nauczania, sytuacja ekonomiczna i finansowa całego systemu edukacji.

USA

W Stanach Zjednoczonych istnieje ponad 30 uniwersytetów, które należą do 100 najlepszych szkół wyższych na świecie: Harvard, Massachusetts Institute of Technology, Columbia University i inne.

Jednym z minusów studiowania w USA jest to, że koszt jest olbrzymi. Dla tych, którzy nie otrzymują stypendium, może to być dość kosztowne. Jakość szkolnictwa wyższego jest jedną z najlepszych na świecie.

Szkolnictwo wyższe za granicą. Uniwersytet Harwardzki.

Wielka Brytania

Oxford i Cambridge to dwa najlepsze uniwersytety międzynarodowe na świecie. Wielka Brytania wprowadziła obowiązek szkolny dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat, co stanowi doskonałą platformę do osiągnięcia sukcesu na uniwersytetach. Dla tych, którzy zdobyli tutaj wykształcenie wyższe, drzwi niemal wszystkich firm i instytucji na świecie są otwarte.

Szkolnictwo wyższe za granicą. Oxford University.

Niemcy, Jeśli możesz sobie pozwolić na pokrycie kosztów utrzymania i opłaty administracyjnej, będziesz mógł studiować w Niemczech za darmo.

Chociaż studia tu nie są tak prestiżowe, jak na Harvardie czy University of Cambridge, istnieje kilka niemieckich uniwersytetów, które znalazły się w setce najlepszych uczelni świata.
Szkolnictwo wyższe za granicą. University of Bonn.

Kanada

Podobnie jak Niemcy i Wielka Brytania, Kanada zapewnia bezpłatne i obowiązkowe nauczanie wszystkim dzieciom w wieku powyżej pięciu lat. System szkolnictwa wyższego i szkolnego jest jednym z najlepszych na świecie, dzięki czemu bardzo utalentowani uczniowie odnoszą sukcesy na arenie światowej.

Kanadyjskie uniwersytety zajmują wyższą pozycję niż większość innych instytucji edukacyjnych na świecie. Studenci z kanadyjskich uniwersytetów wyróżniają się również w międzynarodowych konkursach naukowych.
Szkolnictwo wyższe za granicą. Royal Roads University.

Australia

Chociaż Australian National University posiada dopiero 19 pozycję, oferuje doskonałe wykształcenie.

Australijskie uniwersytety konsekwentnie otrzymują wysokie oceny za szkolnictwo wyższe, jeśli chodzi o reputację akademicką.

Wszyscy uwielbiają przedstawicieli tych trzech znaków zodiaku

Chłopak rzucił wszystko i podróżuje po świecie, nie zapominając powiadomić mamę, że jest w porządku

Horoskop na 15 maja 2020. Co nas czeka