Kraje, w których można zdobyć najlepsze wykształcenie wyższe

Chcesz zdobyć wykształcenie wyższe za granicą? Według ostatnich badań kilka krajów z najlepszym wykształceniem akademickim znalazło się na szczycie rankingu. W badaniu uwzględniono takie czynniki, jak dostęp do edukacji, program nauczania, sytuacja ekonomiczna i finansowa całego systemu edukacji.

USA

W Stanach Zjednoczonych istnieje ponad 30 uniwersytetów, które należą do 100 najlepszych szkół wyższych na świecie: Harvard, Massachusetts Institute of Technology, Columbia University i inne.

Jednym z minusów studiowania w USA jest to, że koszt jest olbrzymi. Dla tych, którzy nie otrzymują stypendium, może to być dość kosztowne. Jakość szkolnictwa wyższego jest jedną z najlepszych na świecie.

Szkolnictwo wyższe za granicą. Uniwersytet Harwardzki.

Wielka Brytania

Oxford i Cambridge to dwa najlepsze uniwersytety międzynarodowe na świecie. Wielka Brytania wprowadziła obowiązek szkolny dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat, co stanowi doskonałą platformę do osiągnięcia sukcesu na uniwersytetach. Dla tych, którzy zdobyli tutaj wykształcenie wyższe, drzwi niemal wszystkich firm i instytucji na świecie są otwarte.

Kraje, w których można zdobyć najlepsze wykształcenie wyższe

Szkolnictwo wyższe za granicą. Oxford University.

Niemcy, Jeśli możesz sobie pozwolić na pokrycie kosztów utrzymania i opłaty administracyjnej, będziesz mógł studiować w Niemczech za darmo.

Chociaż studia tu nie są tak prestiżowe, jak na Harvardie czy University of Cambridge, istnieje kilka niemieckich uniwersytetów, które znalazły się w setce najlepszych uczelni świata.
Szkolnictwo wyższe za granicą. University of Bonn.

Kraje, w których można zdobyć najlepsze wykształcenie wyższe

Kanada

Podobnie jak Niemcy i Wielka Brytania, Kanada zapewnia bezpłatne i obowiązkowe nauczanie wszystkim dzieciom w wieku powyżej pięciu lat. System szkolnictwa wyższego i szkolnego jest jednym z najlepszych na świecie, dzięki czemu bardzo utalentowani uczniowie odnoszą sukcesy na arenie światowej.

Kanadyjskie uniwersytety zajmują wyższą pozycję niż większość innych instytucji edukacyjnych na świecie. Studenci z kanadyjskich uniwersytetów wyróżniają się również w międzynarodowych konkursach naukowych.
Szkolnictwo wyższe za granicą. Royal Roads University.

Kraje, w których można zdobyć najlepsze wykształcenie wyższe

Australia

Chociaż Australian National University posiada dopiero 19 pozycję, oferuje doskonałe wykształcenie.

Australijskie uniwersytety konsekwentnie otrzymują wysokie oceny za szkolnictwo wyższe, jeśli chodzi o reputację akademicką.

Kraje, w których można zdobyć najlepsze wykształcenie wyższe

Wszyscy uwielbiają przedstawicieli tych trzech znaków zodiaku

Chłopak rzucił wszystko i podróżuje po świecie, nie zapominając powiadomić mamę, że jest w porządku

Horoskop na 15 maja 2020. Co nas czeka