Syn powiedział ojcu, że chce nauczyć się grać na pianinie, a ten uznał, że chłopak nie ma talentu do tego zajęcia. Jednak w swoje 70. urodziny był bardzo zaskoczony

Przez dziesięć lat syn potajemnie uczył się grać na pianinie. A jego praca nie poszła na marne.

Syn zaskoczył ojca na jego urodziny niespodzianką, którą potajemnie przygotowywał w ciągu dziesięciu lat i doprowadził jubilata do łez. Facet zagrał na pianinie ulubioną melodię taty, chociaż mężczyzna był pewien — dziecko nigdy nie nauczy się grać na tym instrumencie. Teraz stary zrozumiał, że się mylił.

Ollie Ginelli z Londynu dziesięć lat temu powiedział swojemu ojcu Malcolmowi, że chce nauczyć się grać na pianinie. Mężczyzna zareagował na to stwierdzenie z szyderstwem i odpowiedział, że jego syn nigdy nie nauczy się grać na tym instrumencie, bo zdaniem ojca, po prostu nie miał do tego talentu.

Jednak młody człowiek miał własną opinię na ten temat.

Ollie dał sobie słowo, że idealnie zagra ulubioną melodię taty i zrobi to na urodziny ojca. W tym celu facet kupił syntezator i ćwiczył na nim codziennie w tajemnicy przed ojcem. Począwszy od najlżejszego, Brytyjczyk nie poddawał się i powoli nabierał umiejętności.

„Mam nadzieję, że zareaguje na to dobrze. Mam nadzieję, że go trafię. Nie miał nawet pojęcia, że spędziłem dziesięć lat grając na pianinie – wyjaśnił chłopak dziennikarzom.”

W sobotę, 9 maja, tata Ginelli skończył 70 lat, a Ollie postanowił, że to najlepszy powód do zaskoczenia. Młody człowiek skontaktował się z prezenterami porannego programu na kanale BBC, opowiedział im historię pianiny i ojca, który wątpi w jego zdolności, a następnie ujawnił pomysł niespodzianki i poprosił o zaproszenie swojego ojca na żywo.

Dziwne, ale dziennikarzy zainteresowała ta historia, i zgodzili się włączyć fabułę o rodzinie do programu. Solenizant pojawił się w programie zdalnie, ze swojego domu, ale do ostatniej chwili nie rozumiał, dlaczego został wezwany do telewizji.

Dopiero gdy dziennikarze rozpoczęli nagrywanie, Malcolm zobaczył na ekranie swojego syna siedzącego przy pianinie i zdawał się zgadywać, co się dzieje. Cóż, Ollie po prostu zaczął grać ulubioną melodię Malcolma.

Najlepszą nagrodą dla początkującego pianisty były słowa jubilata, ponieważ stary zdał sobie sprawę, że na próżno nie wierzył w swoje dziecko.

„To niesamowite, jestem pod wrażeniem i jestem z Ciebie dumny, synu. To najlepszy prezent na 70. urodziny.”

Kilka bardzo przydatnych sposobów na pranie. Przydadzą się każdej gospodyni

Dziewczyna została zwolniona pierwszego dnia. Powód rozśmieszy Cię

Czym nie wolno karmić kota? Opinia weterynarza