Młody lis i pies zostali najlepszymi przyjaciółmi

Pamiętasz małego liska Junipera, który podbił serca tysięcy internautów? Jak się okazało, ten chytry rudy zwierzak zaprzyjaźnił się z psem o imieniu Moose, który również został uratowany, gdy był szczeniakiem.

Od pierwszego dnia, w którym pojawił się Juniper, Moose zaczął okazywać lisu duże zainteresowanie. Odtąd jedzą śpią i bawią się razem, i wydaje się, że lis ma takie same szczere i ciepłe uczucia wobec swojego nowego przyjaciela.

„Juniper bardzo lubi Moose’a i nieustannie domaga się od niego jak największej uwagi”, mówi właścicielka zwierząt, Jessica. – Przyniosłam lisa do domu, gdy miał zaledwie 5 tygodni.

Moose jest bardzo miły, kocha i wie, jak dogadać się ze wszystkimi zwierzętami. Kiedy więc Juniper zaczął tulić się i jęczeć, natychmiast się zaprzyjaźnili.

„Lisy przywłaszczają wszystkie rzeczy, które ich zdaniem należą do nich. Moose musiał się z tym pogodzić. Często, gdy wchodziłam do pokoju, widziałam Moose’a siedzącego smutno, a chytry Juniper w tym samym czasie przywłaszczył sobie jego kolejną rzecz lub zabawkę i uśmiechał się”

Jessica ostrzega jednak, że trzymanie lisa w domu to nie to samo co trzymanie psa czy kota. „Lisy brzydko pachną, jak skunksy”, mówi Jessica. – Lisy mogą zepsuć twoje rzeczy, zrobić bałagan i spowodować wiele niedogodności. Dlatego, zanim zechcesz trzymać lisa w domu, upewnij się, że naprawdę jesteś na to przygotowany”.

Bez przyjaciół i hobby. Teraz wiadomo, jak książę Harry mieszka w Los Angeles

Syn powiedział ojcu, że chce nauczyć się grać na pianinie, a ten uznał, że chłopak nie ma talentu do tego zajęcia. Jednak w swoje 70. urodziny był bardzo zaskoczony

Pewna kobieta zbudowała pod schodami sypialnię dla swojego psa, a szczegóły są po prostu imponujące