Brytyjka ma kilka szczurów, ale te stworzenia to nie tylko urocze puszyste zwierzęta, ale także prawdziwi artyści. Ich obrazy przynoszą właścicielce dobry zysk

Kreatywność szczurów przynosi ich właścicielce niezłe pieniądze.

Brytyjka opowiedziała o swoich zwierzakach – 12 szczurach, które nie tylko cieszą dziewczynę jako zwierzęta domowe, ale również przynoszą zysk.

Jej ulubieńce to prawdziwi artyści, a ich dzieła są bardzo popularne w sieciach społecznościowych. Tak więc te gryzonie są doskonałymi przyjaciółmi i dobrymi partnerami biznesowymi.

Steph Toogood, 21-letnia studentka, studiuje weterynarię i mieszka w hrabstwie Somerset w Anglii. Na razie nie jest jeszcze znana ze swoich umiejętności zawodowych, lecz uzyskała popularność dzięki swoim 12 szczurom.

Tajemnica popularności zwierząt tkwi w ich talencie: są prawdziwymi artystami, którzy sprzedają swoje dzieła. A ich niewielki zespół ma nawet własną nazwę — Toogood’s Tiny Paws.

Toogoods Tiny Paws 发布于 2020年5月8日周五

Dziewczyna wpadła na ten pomysł pod koniec 2018 roku, gdy jeden z jej szczurów — kapitan Jack Sparrow – nagle zmarł. Zanim pożegnała się ze swoim przyjacielem na zawsze, Steph zrobiła kilka odcisków jego łap.

W tym samym czasie dziewczyna postanowiła, że chce zrobić odciski łap wszystkich swoich zwierząt domowych, aby na zawsze zachować pamięć o nich. Tak Steph otrzymała kilka obrazów faktycznie namalowanych przez gryzonie.

Toogoods Tiny Paws 发布于 2020年3月22日周日

Następnie studentka zrobiła zdjęcia autorów tych małych dzieł i zamieściła je w sieciach społecznościowych. Zdjęcia przyciągnęły uwagę osób, które zechciały kupić dzieła ogoniastych mistrzów.

Toogoods Tiny Paws 发布于 2020年5月8日周五

Wreszcie w kwietniu 2019 Steph założyła na Facebooku grupę Toogood’s Tiny Paws, gdzie zaczęła publikować obrazy swoich szczurów, opowiadając o sukcesach zwierząt i przyjmując zamówienia.

Jak wyjaśniła Steph, chce wykorzystać grupę nie tylko do promowania talentu swoich szczurów, ale także do przedstawienia ich jako swoich wychowanków.

https://www.facebook.com/toogoodstinypawsart/photos/a.2293438937591895/2594036014198851/?type=3

Chłopak rzucił wszystko i podróżuje po świecie, nie zapominając powiadomić mamę, że jest w porządku

Horoskop na 15 maja 2020. Co nas czeka