Poświęcił 6 miesięcy szyjąc suknię ślubną dla swojej ukochanej. Dzięki uczuciom i umiejętnościom pana młodego wyglądała w niej wspaniale

Zwykle mężczyźni nie są tacy aktywni w przygotowaniu do ślubu jak kobiety. Zwłaszcza jeśli chodzi o suknię ślubną. Historia japońskiego narzeczonego Sino Moritsuka jest niezwykła. Ten pan młody sam zaprojektował i uszył suknię dla swojej ukochanej.

Obietnica przedślubna

Na długo przed ceremonią Sino obiecał swojej narzeczonej, że uszyje dla niej wyjątkową suknię ślubną. Chciał zrobić jej romantyczny, a zarazem wartościowy prezent. Pod pewnym warunkiem.

Rzecz polega na tym, że Sino lubi cos play i uwielbia tworzyć różne przebrania, więc postanowił zaprojektować suknię dla swojej narzeczonej. Mimo ogromnej odpowiedzialności wybrał najtrudniejszą wersję i miał rację.

Proces tworzenia

Chłopak miał sześć miesięcy na wykonanie tego stroju, a dotyczy to wszystkich etapów tworzenia. Co ważniejsze, Sino szył sukienkę ręcznie, starając się przekazać dziewczynie swoją miłość poprzez pracę i talent.

Warto było się postarać. Uszył elegancką białą sukienkę z odrobiną błękitu i delikatną koronką.

Wrażenia innych

Na weselu panna młoda była urocza i szczęśliwa. Wielu gości zachwycało się pomysłem narzeczonego zrobić tak niezwykły prezent dla panny młodej.

Książę William o ojcowstwie. Jego słowa są bardzo nieoczekiwane

Rzeczy, które należy natychmiast wyrzucić, jeśli chcesz zachować szczęście i dobrobyt

Trójkolorowy kot przynosi szczęście