Wielkie szczęście w rodzinie Kwaśniewskich. Jolanta Kwaśniewska zdradziła wszystkie szczegóły

Jolanta Kwaśniewska ogłosiła bardzo szczęśliwą wieść.

Nareszcie w domu Jolanty Kwaśniewskiej wszystko układa się tak jak zaplanowane. Gratulacje dla jej rodziny, nareszcie mamy trochę powodu do radości.

Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się na szczerze wyznanie. Wielka radość w domu pierwszej damy. Pod czas rozmowy z „Faktem” para prezydencka opowiedziała o życiu w izolacji. Aleksander Kwaśniewski również wypowiedział się na ten temat w bardzo niezwykły sposób.

Dla byłego prezydenta jest to szansa na świetną naukę obowiązków domowych.

– Okazuje się, że nauczenie się obsługiwania pralki czy suszarki to nie jest jakaś wielka filozofia, każdy mężczyzna może to zrobić.

Prasować mi się owszem zdarzało w czasie wyjazdów zagranicznych, ale w czasie kwarantanny rozwinąłem moje talenty w dziedzinie prania, prasowania, maglowania — powiedział w rozmowie z tabloidem Aleksander Kwaśniewski.

Były prezydent Polski nie szczędził ciepłych słów na temat małżonki. Przecież są małżeństwem od ponad czterdzieści lat. Owocem ich związku jest córka, 39-letnia dziś Aleksandra, żona muzyka, Jakuba Badacha.

Prezydent miał szczęście poznać swoją żonę na nowo. Dla Aleksandra Kwaśniewskiego jego żona jest najlepszą przyjaciółką i wsparciem w życiu. Mają dużo tematów do dyskusji.

Jolanta Kwaśniewska jest fanką kuchni śródziemnomorskiej. Szczególnie chętnie przygotowuje potrawy kuchni włoskiej, łącząc tym samym zdrową dietę ze wspaniałymi walorami smakowymi.

Aleksander Kwaśniewski lubi tradycyjną kuchnię i chętnie serwuje te dania swojej żonie. Życzymy państwu Kwaśniewskich dużo zdrowia i szczęścia.

Czy Jan Duda dostał się do Senatu w Krakowie?

Kwaśniewski zapowiedział, że w jesiennych wyborach zagłosuje na lewicę, gdyż „serce ma po lewej stronie”

Babcia umieściła zdjęcie swoich wnucząt w sieci społecznościowej. Zamiast lajków otrzymała wezwanie do sądu