Córka prezydenta jest w ciąży? Andrzej Duda zaskoczył wszystkich

Kinga Duda jako córka prezydenta jest pod ciągłym ostrzałem paparazzich, którzy są zdolni do tego, by śledzić i fotografować dziewczynę nawet w najbardziej intymnych i prywatnych sytuacjach. Plotki pojawiające się wokół jej osoby nie cichną i cały czas pojawiają się coraz nowsze.

Wiadomość o tym, że córka prezydenta spodziewa się dziecka, wstrząsnęła całym Internetem. Teraz wszyscy spekulują odnośnie do tego, jakie plany na przyszłość ma dziewczyna, która właśnie skończyła edukację.

Większość twierdzi, że zdecyduje się na wyprowadzkę do Stanów. Przedstawiamy najgłośniejsze plotki na temat Kingi, które wielu mogą zszokować.

Kinga Duda ma zaledwie 24 lata i dopiero co zakończyła swoją edukację, ale jej tata nie ukrywa, że niecierpliwie wyczekuje wnuków. Prezydent Andrzej Duda zaskoczył wszystkich, mówiąc, że jest już gotowy na zostanie dziadkiem.

Mężczyzna sam został ojcem, mając 23 lata, uznał więc, że córka jest już gotowa do roli matki i postanowił wyjawić, że marzy o gromadce wnuków. Od tamtej pory w sieci zawrzało od licznych domniemań na temat tego, czy córka prezydenta spodziewa się potomstwa, czy też nie. Wszyscy z zapartym tchem wyczekiwali wiadomości płynącej z Pałacu Prezydenckiego.

Wiadomo, że po zakończeniu studiów Kinga Duda wyjechała do Stanów Zjednoczonych, po to, by nadal kształcić się w kierunku prawniczym. Uzdolniona córka prezydenta Andrzeja Dudy nie miała więc w tym roku wakacji. Ukończyła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie.

Spędziła tam trzy miesiące i uzyskała prestiżowy certyfikat, który na pewno pomoże jej w przyszłości znaleźć dobrą pracę.

Dziewczyna nie ukrywała faktu, jak dobrze żyje jej się za oceanem. Większość zaczęła się zastanawiać, czy dziewczyna nie zdecyduje się na osiedlenie się za granicą i tam kontynuowanie swojej kariery. Agata Duda drżała ze strachu, dopóki córka nie wyjawiła jej swoich planów.

Dziewczyna mimo młodego wieku może pochwalić się licznymi sukcesami prawniczymi, zatem można snuć domysły, że znalezienie pracy w tym zawodzie nie będzie stanowiło dla niej problemu.

Od lat będąc córką prezydenta, musi liczyć się z tym, że każdy jej ruch będzie komentowany i poddawany ocenie opinii publicznej. Musi się zatem pilnować na każdym kroku, bo wszystko, co robi, w zawrotnym tempie obiega Internet, a komentujący często są bezlitośni.

Nałóg

Jakiś czas temu Kinga Duda została przyłapana na paleniu wyrobów tytoniowych, zadrżał wtedy cały kraj o uzależnieniu córki prezydenta. W ostatnim czasie widziano ją w jednej z krakowskich restauracji z papierosem elektronicznym. Wielu uważa jej zachowanie za niestosowne.

Sukcesy naukowe

Kinga jeszcze przed obroną dyplomu zadbała o imponujące CV. Dwukrotnie reprezentowała swoją Alma Mater w konkursie, który skupia najlepszych adeptów prawa z całej Europy. W tegorocznej edycji Vis Mot otrzymała nawet specjalne wyróżnienie.

Poza normalnym tokiem studiów równolegle kończyła kurs prawa amerykańskiego i odbyła aż 5 staży! Języki obce także nie stanowią dla niej problemu. Osiągnęła najwyższy poziom z języka angielskiego, a dzięki wsparciu mamy germanistki, szlifuje niemiecki.

Córka prezydenta w ciąży

Andrzej Duda z niecierpliwością wyczekuje wnuków, przyznał nawet, że jest już gotowy na bycie dziadkiem. Wraz ze swoją małżonką twierdzą, że z założeniem rodziny nie ma co zbyt długo zwlekać. Po tym, jak mężczyzna stwierdził, że jest gotowy na przywitanie nowego członka rodziny, rozpoczęły się spekulacje i liczne podejrzenia, że już niedługo usłyszymy radosną nowinę płynącą z Pałacu Prezydenckiego. Wiadomo, że Kinga od dłuższego czasu jest zaręczona, ale o dziecku na razie cisza.

Miłość do kotów

Nie od dziś wiadomo, że Kinga jest miłośniczką kotów. Niejednokrotnie została przyłapana podczas spacerów z klatką ze zwierzęciem w środku. Można się zatem domyślić, że dziewczyna dba o swojego pupila i ma dobre serce dla zwierząt.

Plany na przyszłość

Kinga skończyła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. Dlatego też jej przyszłość w Polsce była tym bardziej niepewna. Kinga doskonale czuła się w Stanach, gdzie mogła pozwolić sobie na dużo większą swobodę. Agata Duda była pełna obaw, że jej córka będzie mieszkała za oceanem.

Rozwiane problemy matki

Wszystkie wątpliwości Agaty zostały jednak szybko rozwiane i już wiadomo, że córka prezydenta swoją przyszłość planuje w Polsce. Z sukcesów Kingi cieszą się też jej najbliżsi. Dziadkowie dopingują jej edukację na polskich uczelniach, które według nich są najlepsze.

Duma taty

Jednogłośnie można stwierdzić, że Kinga Duda urodę zdecydowanie odziedziczyła po ojcu. Ten z resztą nie ukrywa, że córka jest jego oczkiem w głowie i chętnie chwali się jej sukcesami wyrażając swój podziw.