Aby się nie nudzić podczas kwarantanny, rodzina postanowiła zostać Simpsonami i nakręcić o nich nowy film

Kanadyjska rodzina nakręciła dla zabawy własny film o Simpsonach.

Rodzice z Kanady nie wiedzieli, jak zabawić trojkę dzieci, które tęskniły za szkołą i komunikowaniem się z przyjaciółmi.

Jednak ojciec znalazł wyjście i wszyscy na chwilę zostali Simpsonami. Pomogły stare kostiumy i zamiłowanie do popularnego serialu. Nic by z tego nie wyszło, gdyby nie sprzątanie w piwnicy.

8 kwietnia b. r. Joel Sutherland z Ontario w Kanadzie udostępnił wideo na YouTube, gdzie wraz z rodziną zagrał w serialu animowanym „Simpsonowie” w teraźniejszym systemie rzeczy.

Pomysł zostania reżyserem przyszedł mu do głowy spontanicznie i stał się rozwiązaniem dwóch problemów.

„Nasze dzieci zaczęły naprawdę się nudzić po tygodniach izolacji.

Razem z żoną sprzątaliśmy w piwnicy i nie wiedzieliśmy, co zrobić ze starymi kostiumami Simpsonów pozostałymi po Halloweenie. Jeden z tych problemów został rozwiązany przez inny. Rezultatem było nagranie filmu”.

Joel miał szczęście, ponieważ miał odpowiednią liczbę dzieci. Reżyser nie zapomniał o bieżących problemach: na początku filmu jego najstarsze dziecko, grające rolę Barta, pisze na tablicy zdanie:

„Zachowuję dystans społeczny”.

Kiedy ktoś dzwoni, chłopak bierze skuter, który działa jak deskorolka, i idzie na podwórko. Ojciec rodziny w masce Homera Simpsona trzyma dużą parówkę za pomocą szczypców. Dwie najmłodsze córki zagrały Lisę i Maggie Simpson, a jego żona zamieniła się w Margę.

Na YouTube użytkownicy nie mogą zostawiać komentarzy, ale Joel udostępnił swoją reżyserską pracę na Twitterze, a tam jego film wywołał prawdziwą sensację i zdobył 18 000 lajków, wyświetlono go 380 000 razy.

W jednym ze swoich Tweetów Joel przyznał, że przez całe życie był fanem Simpsonów i próbował zaangażować w to zamiłowanie swoje dzieci. Wydaje się, że świetnie sobie radzi.

Poświęcił 6 miesięcy szyjąc suknię ślubną dla swojej ukochanej. Dzięki uczuciom i umiejętnościom pana młodego wyglądała w niej wspaniale

Wierzenia ludowe dotyczące wróbli. Dlaczego wróbel jest przeklętym ptakiem

Chłopiec wymyślił, jak zorganizować lekcje pływania nie wychodząc z domu