Mężczyzna spotkał swoją miłość w szpitalu. Wyjątkowa sytuacja w życiu zakochanych

Dzięki przeszczepowi wątroby mężczyzna poznał swoją miłość.

Mężczyzna został dawcą wątroby dla zupełnie nieznanej dziewczyny, ale po operacji nie mógł jej opuścić

Chris Dempsey jest byłym marynarzem, a kiedyś podjął decyzję, że jeśli życie zmieni się w taki sposób, że ktoś będzie potrzebował pomocy, to na pewno to zrobi.

Mężczyzna nawet nie mógł założyć, że ten przypadek będzie decydujący w jego losie.

Nigdy się nie widział tej dziewczyny tak jak ona jego.

Dla niej przeszedł wiele badań, aby sprawdzić, czy jego wątroba nadaje się do przeszczepu. Operacja była dość długa i poważna, lekarze wycięli większość wątroby Chrisa, aby przeszczepić ją młodej dziewczynie Heather Kruger.

Szanse na przeżycie wynosiły 50 na 50. Straszna diagnoza została postawiona zbyt późno. I nagle w jej życiu pojawia się Nieznany Zbawiciel…

Przed operacją dziewczyna poprosiła Chrisa o spotkanie, ponieważ chciała wiedzieć, który człowiek poświęcił się dla niej.

Oczywiście, znaleźli wspólny język, w inny sposób i nie może być, bo zupełnie obcy człowiek decyduje się uratować jej życie kosztem swojego zdrowia. Nawiązała się między nimi przyjaźń.

Wkrótce Heather położyła się na operację. Chris leżał obok na sąsiednim łóżku.

Poszło dobrze. Jednak po przeszczepie dziewczyna zdała sobie sprawę, że nie może stracić kontaktu z Chrisem. Stał się dla niej bardzo drogi.

Po pewnym czasie ta para stała się dla siebie czymś więcej niż tylko przyjaciółmi, nawiązano między nimi romantyczny związek. Rok po spotkaniu Chris oświadczył się Heather i się pobrali.

„Jesteś niesamowitą osobą, jaką kiedykolwiek znałam. Wierzysz we mnie i sprawiasz, że czuję się szczęśliwa każdego dnia. Dzięki tobie śmieję się, uśmiecham, a nawet odważyłam się znowu marzyć”, – zwróciła się do narzeczonego Heather w dniu ich ślubu.

Burak Ozchivit po raz pierwszy pokazał twarz syna, który jest do niego bardzo podobny

Jaki jest najlepszy sposób na podlewanie roślin domowych i jak zmiękczyć wodę z kranu