Matka zostawiła w pokoju syna kamerę, która sfilmowała ręce, sięgające po dziecko. Tylko za pomocą medium udało się wytłumaczyć tę dziwną sytuację

Młoda Brytyjka położyła syna do snu, obserwowała go z sąsiedniego pokoju przez elektroniczną nianię i nagle w panice rzuciła się do dziecka.

Na ekranie zobaczyła ręce sięgające po jej dziecko i ta sytuacja tak przestraszyła kobietę, że zwróciła się do medium.

Charlie Davies z Aylesbury położyła do snu czteromiesięcznego syna Isaaca, po czym zaczęła sprzątać w domu.

Po zakończeniu sprzątania matka postanowiła sprawdzić przez elektroniczną nianię, czy wszystko w porządku z dzieckiem.

„Kiedy sprzątałam kuchnię, zabrałam ze sobą elektroniczną nianię, żeby wiedzieć, kiedy mój syn będzie płakał. Trochę się rozchorował i źle się czuł”.

Chłopiec spał spokojnie, ale matka zauważyła coś niezrozumiałego przy twarzy dziecka. Brytyjka powiększyła obraz, po czym w panice podbiegła do dziecka — to były czyjeś ręce.

„Zobaczyłam ręce blisko jego głowy. Nie wiedziałam, co o tym myśleć, zaczęłam panikować. Nic takiego mi się wcześniej nie przydarzyło”.

Jednak dziecko w pokoju było same — Charlie sprawdziła wszystkie szafy i przytulne miejsca w domu, ale tam było pusto.

„Pobiegłam do sypialni, żeby spotkać się z nieznajomą osobą twarzą w twarz, ale nikogo tam nie było, a Isaac nadal mocno spał”.

Próbując znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, Charlie zwróciła się o pomoc do medium.

Opowiedziała medium, co widziała, a jako dowód pokazała mu fotografię dziecka, do którego podobno ciągnęło się tajemnicze stworzenie.

Jednak mężczyzna uspokoił matkę i powiedział, że to dobry duch jednego ze zmarłych rodziców jej męża Paula.

Duch nie chciał skrzywdzić dziecka, ale próbował je uchronić.

„Rodzice mojego męża Paula zmarli przed urodzeniem Isaaca. Jednak miło było dowiedzieć się, że nawet po swojej śmierci opiekują się nim.

Wcześniej nie wierzyłam w duchy, ale teraz zobaczyłam to wszystko na własne oczy”.

Podczas wakacji dziewczyna zgubiła kasetę z piosenkami, ale 25 lat później ona została znaleziona i trafiła na wystawę pewnej artystki

W Szkocji morze wyrzuciło na brzeg gigantyczny szkielet Nessie podczas orkanu Ciara

Nigeryjczyk tańczył boso w deszczu, po czym zyskał dużą popularność i otrzymał stypendium najlepszej szkoły tańca w Nowym Jorku