Piotr Machalica nie był najlepszym ojcem dla własnych dzieci? Wszystko stało się jasne po jednym wywiadzie

Jak się okazało, Piotr Machalica miał dwójka dzieci. Ta informacja była sprzed lat skrywana przed mediami.

Córka Sonia i syn Franciszek są dorosłymi ludźmi i rodzicami. Teraz stało się znane wielu faktów z życia dzieci Machalicy.

W jednym z wywiadów aktor zdradził prawdą o tym, jak je wychował i jak teraz żyją.

Z pierwszą żonę oraz matkę swoich dzieci aktor poznał się jeszcze na studiach. Wtedy ten świat przywitali Sonia wraz z Franciszkiem.

Machalica już wtedy chciał zostawić żonę, jednak dla dobra rodziny został się z nią.

Przykro jest, że Machalica odczuwał winę za to, że jego dzieci nie otrzymali normalnego wychowania. Jedynie co mu się udało robić wszystko, by dzieci dorastali jak zwykle ludzie.

To bardzo pomogło im zachować własną anonimowość po rozstaniu rodziców.

Z tego, co wiadomo córka zmarłego aktora mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie również studiowała na kierunku projektowania wnętrz, ale swoje życie zawodowe związała z baletem.

Teraz wychowuje córkę i jest bardzo szczęśliwą żonę. Syn Piotra Machalicy studiował na kierunku informatycznym i pracuje w wyuczonym zawodzie, również jest szczęśliwy mąż oraz ojciec.

Mam poczucie, że nie do końca mi się to udało. Jednak dzieciaki żyją swoim życiem, dzielnie walczą, pracują, mają swoje dzieci. Myślę sobie, że gdybym był bardziej konsekwentny, bardziej upierał się przy pewnych rzeczach, to może oszczędziłyby sobie kilku trudnych sytuacji w życiu? Nie wiem.

Już tego nie odkręcę. Moje dzieci są dobre i porządne. Jako ojciec po prostu pragnąłbym, żeby czasami miały w życiu łatwiej — powiedział kiedyś aktor w rozmowie z Vivą.

Ciężko było pod czas walki o wolność aktora. Rozwód zabrał kilka lat i był to bardzo bolesny proces dla wszystkich w rodzinie.

W mediach było bardzo głośno i każdy zarzucał winę w tym, co się stało ze związkiem. Jednak w 2005 oficjalnie nastąpił koniec ich małżeństwa.

I wtedy jazdy zaczął układać nowe życie osobiste. Z tego, co znamy, Machalica znalazł szczęście obok Aleksandry Sosnowiec. Jednak po ślubie zmarł sam aktor z powodu koronawirusa.

Aktorka Emma Thompson stała się Damą Komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego

Najlepsze zdjęcia księżnej Diany z okazji rocznicy jej odejścia

Kasia Tusk pokazała na instagramie niepublikowane zdjęcia z tatem i ze ślubu. Ostatnie rozbawiło wszystkich