Jak założyć kapcie domowe na szczęście i inne znaki dotyczące butów domowych

Kapcie nie są łatwą rzeczą, zawierają energię swojego właściciela.

Buty osobiste powinny zawsze stać pionowo — wszyscy ludzie wiedzieli o tym w czasach starożytnych.

W końcu, jeśli były stale rozproszone, życie niezmiennie zmieniało się na gorsze, katastrofa osiadała w domu, a kłopoty — zarówno małe, jak i duże — stawały się stałymi towarzyszami osoby z takimi butami.

Przyjrzyjmy się pochodzeniu tego znaku i dlaczego nawet dzisiaj konieczne jest zawsze umieszczanie kapci na płasko.

Dlaczego nie należy zakładać kapci odwrotnie?

Kapcie zawierają energię swojego właściciela, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na te buty. Upewnij się, że kapcie mają swoje „właściwe” miejsce i że stoją prawidłowo, w jednej linii, bez zamiany miejsc lub krzyżowania się.

Jeśli kapcie stoją przypadkowo lub są rozrzucone po całym domu, oznacza to kłopoty, nieporozumienia, kłótnie, drobne problemy i kłopoty oraz ochłodzenie w relacjach.

Nawiasem mówiąc, uważa się, że jeśli umieścisz w swoim pokoju kapcie w kształcie litery „T”, twój kochanek przyjdzie do ciebie we śnie w nocy.

Zawsze zakładaj kapcie prawidłowo: lewy pantofel na lewą stopę, prawy pantofel na prawą stopę. Jeśli pomylisz strony, przygotuj się na oszczerstwa ze strony kolegów i utratę reputacji. Jeśli potkniesz się lewą stopą, spodziewaj się nowej znajomości, a jeśli potkniesz się prawą stopą, powodzenia.

Inne znaki związane z kapciami

Jeśli kapcie są mocno znoszone i zużyte, nie trzymaj ich w domu — takie buty są silnym magnesem na kłopoty. Należy je spalić. Nie powinieneś też ich wyrzucać: mogą wpaść w ręce nieżyczliwych osób, które przyniosą ci chorobę i kłopoty.

Jeśli jednak przypadkowo zgubisz swoje kapcie, to dobry znak — oznacza to, że wkrótce pozbędziesz się zarówno irytujących ludzi w swoim otoczeniu, jak i irytujących problemów.

Jeśli będąc osobą samotną, przypadkowo znalazłeś kapcie, wkrótce znajdziesz bratnią duszę. Jeśli masz już rodzinę, znalezione kapcie obiecują dobrobyt finansowy.

Jeśli podeszwa kapcia jest pęknięta, właściciel wkrótce stanie w obliczu zdrady i oszustwa. Uważaj na osobę, która jako ostatnia weszła do Twojego domu.

A jeśli kot lub pies mieszkający w domu gryzie kapcie, przygotuj się na długą kłótnię z resztą domowników. Jeśli jeden z domowników rzuci w ciebie kapciem podczas kłótni i uderzy cię, spodziewaj się kłopotów w domu, a jeśli cię nie uderzy, będziesz miał dobre zdrowie.

Jeśli kot naznaczył Twoje kapcie, spodziewaj się gości z daleka.

Planując przeprowadzkę do nowego miejsca zamieszkania, pamiętaj, aby zabrać ze sobą kapcie. W przeciwnym razie kot domowy pozostanie w twoim starym domu, a ty będziesz miał trudności z przyzwyczajeniem się do nowego mieszkania, ciągle napotykając problemy i drobne kłopoty.

Lubisz zapraszać do siebie gości? Przygotuj dla nich zestaw osobnych kapci. Pod żadnym pozorem nie dawaj im swoich domowych butów. Po pierwsze, goście mogą odebrać ci wewnętrzną energię, a po drugie, jest to po prostu niehigieniczne: ryzykujesz złapanie nieprzyjemnych chorób, takich jak grzybica.

Jak odzwyczaić kota od korzystania z toalety w ogrodzie bez szkody dla niego

Ostra krytyka w mediach społecznościowych. Dlaczego mąż Salmy Hayek stał się tematem dyskusji

Warzywa, które można sadzić w ogrodzie w sierpniu. Wskazówki dla ogrodników