Ostra krytyka w mediach społecznościowych. Dlaczego mąż Salmy Hayek stał się tematem dyskusji

Jak wiadomo, nie wszyscy są gotowi uwierzyć w prawdziwość małżeństwa celebrytów.

Na przykład gwiazda filmu „Bandyci” została znienawidzona przez swoich fanów.

Chodzi o to, że Salma Hayek opublikowała na swoim blogu zdjęcie męża w dniu jego urodzin.

Ale nie wszyscy byli w stanie cieszyć się z idola. Co się stało i jak celebrytka reaguje na takie komentarze?

Być może wiele osób zna historię spotkania Salmy Hayek i François-Henri Pinaulta. Aktorka i francuski miliarder spotkali się w 2006 roku na otwarciu wystawy Palazzo Grassi w Wenecji.

I oczywiście można śmiało powiedzieć, że było to fatalne spotkanie. Od tego czasu para nigdy nie wątpiła w swoje wzajemne uczucia.

Jednak nie wszyscy w to wierzą. Na przykład 28 maja 2023 roku Salma Hayek pokazała swojego męża na swoim blogu na Instagramie z okazji jego urodzin.

„Wszystkiego najlepszego, moja miłości. Jesteś moim słońcem, moim ciepłem, moim światłem, siłą, radością i miłością” – aktorka czule podpisała wspólne zdjęcie.

Niestety, niektórzy fani celebrytki uznali, że jedynym powodem, dla którego Salma wyszła za mąż, były pieniądze. Powodem tego była różnica w wyglądzie małżonków. Dlatego internauci nie wahali się zapytać, czy została sfotografowana ze swoim dziadkiem. „Moja miłość, mój miliarder”. „To twój tata czy dziadek?”.

„Wiele osób jest po prostu zazdrosnych”.

Oczywiście aktorka może naprawdę dać przewagę wielu pięknościom. Warto jednak zauważyć, że różnica w wieku małżonków wynosi zaledwie cztery lata. Tak więc Salma Hayek ma obecnie 56 lat, a François-Henri ma 61 lat. Co więcej, naszym skromnym zdaniem, mężczyzna wygląda świetnie jak na swój wiek.

A większość fanów nie rozumie nienawiści wobec pary.

„Niektórzy ludzie w komentarzach są po prostu zazdrośni”. „Ci, którzy piszą, że wyszła za mąż dla pieniędzy… Czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, jak bogata ona jest bez jego miliardów?”. „Myślę, że wiele kobiet jest po prostu zazdrosnych o to, że jest piękna i wyszła za mąż za miliardera. Nie powinniśmy jednak zapominać, jak ciężko jej było”.

Tajemnicze odkrycie Tomasza Stockingera. Prawda o Agnieszce Kotulance wychodzi na jaw po 5 latach

Piotr Żyła zaprasza do swojego luksusowego domu. Wnętrza są zjawiskowe

Roksana Węgiel nie powstrzymała emocji. Wzruszający moment w towarzystwie narzeczonego