Roksana Węgiel nie powstrzymała emocji. Wzruszający moment w towarzystwie narzeczonego

Ostatnio na premierze filmu animowanego „Mavka i strażnicy lasu” zobaczyliśmy Roksanę Węgiel w towarzystwie swojego narzeczonego, Kevina Mgleja.

Wydarzenie to okazało się niezwykle emocjonalne dla młodej gwiazdy, która nie potrafiła powstrzymać łez podczas oglądania filmu.

Roksana Węgiel, to młoda artystka, która zdobyła ogromną popularność dzięki swojemu występowi w programie „The Voice Kids”.

Wygrała pierwszą edycję tego show, a później podbiła serca publiczności i wygrała także Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci.

Jej talent nie ogranicza się jednak tylko do muzyki — Roksana angażuje się również w dubbingowanie postaci w animacjach.

Widzowie mogli usłyszeć jej głos w takich produkcjach jak „Hotel Transylwania 3”, „Tajemniczy ogród”, a ostatnio także w filmie „Mavka i strażnicy lasu”.

Premiera tego filmu była wyjątkowym wydarzeniem dla Roksany i jej narzeczonego. Para pojawiła się razem na czerwonym dywanie, pomimo hejtu, jaki spotyka ich z powodu różnicy wieku.

Jednak Roksana i Kevin nie zwracają uwagi na negatywne komentarze i cieszą się ze swojego szczęśliwego związku. Na premierze Roksana zaprezentowała się w efektownej, białej sukience, a jej partner wybrał jeansowe spodnie, białą koszulę i szarą marynarkę.

Podczas rozmowy z redakcją „Świata Gwiazd”, Roksana wyznała, że uwielbia filmy, które potrafią ją wzruszyć, a „Mavka i strażnicy lasu” z pewnością do nich należy. Już podczas nagrywania dubbingu do tego filmu, gwiazda niejednokrotnie musiała się zmagać z trudnymi emocjami, a podczas premiery nie potrafiła ukryć wzruszenia.

Jak się okazuje, Roksana nie tylko cieszyła się sukcesem filmu jako artystka, ale również bardzo utożsamia się z postacią, którą ożywiła swoim głosem. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami swoimi uczuciami związanymi z premierą „Mavki i strażników lasu”. W pięknym poście opisała swoje odczucia i podkreśliła, jak bardzo ta produkcja miała dla niej znaczenie.

„To nie tylko kolejny film, w którym uczestniczę jako dubbingująca aktorka. Mavka to postać, z którą się utożsamiam, której historię czuję na własnej skórze. To dla mnie niezwykle emocjonalne doświadczenie być częścią tego projektu i dzielić się nim z widzami. Dziękuję, że mogę być częścią tego magicznego świata” – napisała Roksana.

Jej post wywołał falę pozytywnych komentarzy od fanów, którzy nie tylko doceniają talent młodej gwiazdy, ale także podziwiają jej uczciwość i otwartość w wyrażaniu emocji.

Uwielbiam filmy, na których mogę się wzruszyć, a tutaj przy nagrywaniu dubbingu płakałam trzy razy, więc to o czymś świadczy — wyznała gwiazda.

Nie ma wątpliwości, że Roksana Węgiel wciąż pozostaje jedną z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych gwiazd w Polsce. Jej angażowanie się w różnorodne projekty, zarówno muzyczne, jak i aktorskie, przynosi jej nie tylko ogromne uznanie, ale także wierną rzeszę fanów.

Ostatnia premiera filmu „Mavka i strażnicy lasu” tylko potwierdza, że Roksana nadal rozwija swój talent i wciąż ma wiele do zaoferowania widzom na całym świecie.

Świat artystyczny ma wciąż przed sobą wiele fascynujących momentów, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy Roksany Węgiel i możemy być pewni, że jej talent i charyzma będą nadal olśniewać nas na długo.

Joanna Opozda obchodzi Dzień Ojca z wyjątkowym przesłaniem dla samotnych matek

Paparazzi sfotografowali Demi Moore na ulicy z jej najstarszą córką i wnuczką. Stylowy wygląd gwiazdy nie pozostał niezauważony

Nagłe doniesienia o rodzinie Cichopków. Hakiel ujawnia prawdę o dzieciach