Joanna Opozda obchodzi Dzień Ojca z wyjątkowym przesłaniem dla samotnych matek

Joanna Opozda podzieliła się niedawno serdecznym zdjęciem z synem, a fani przesyłają jej życzenia z okazji Dnia Ojca, doceniając jej rolę zarówno jako matki, jak i ojca. A co z Antkiem Królikowskim? Myślicie, że on też czeka na życzenia?

Kilka lat temu Joanna Opozda weszła w związek z Antkiem Królikowskim, który miał opinię imprezowicza i kobieciarza.

Aktorka najwyraźniej miała nadzieję, że Antek w końcu dojrzał do poważnych zobowiązań i postanowili wspólnie założyć rodzinę.

Związek zawarli latem 2021 roku, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich syn, Vincent.

Niestety od tego czasu ich małżeństwo się rozpadło, co początkowo oboje starali się utrzymać w tajemnicy.

Wkrótce jednak pojawiły się informacje, że Królikowski związał się z inną kobietą, pozostawiając Joannę samą z dzieckiem.

Od tego czasu między rodzicami małego Vincenta trwa gorąca walka.

Podczas gdy skłócona para czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej, Opozda pokazuje w mediach społecznościowych, jak radzi sobie z samotnym macierzyństwem.

Zastanawiając się nad swoją podróżą, Joanna podzieliła się swoimi przemyśleniami z okazji Dnia Ojca, publikując zdjęcie z synem, któremu towarzyszyły słowa „żyj swoim życiem #mama #kochaj #syn”. W komentarzach internauci piszą, że Opozda wciela się w rolę ojca Vincenta.

Asiu, super z Ciebie mama, a zarazem tata; Jak to mówią… Każdy może być ojcem, ale trzeba być wyjątkowym, żeby być tatą; Jesteś mamą i tatą w jednym, Asia! Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta; W ten dzień powinnaś być z siebie szczególnie dumna — wykonujesz kawał fantastycznej, ciężkiej roboty; Pani Joanno, wszystkiego najlepszego. Jest Pani mamą i tatą, więc niech Pani świętuje — piszą.

Też uważam, że Dzień Ojca to święto każdej samodzielnej mamy – napisała.

Nagłe doniesienia o rodzinie Cichopków. Hakiel ujawnia prawdę o dzieciach

Paparazzi sfotografowali Demi Moore na ulicy z jej najstarszą córką i wnuczką. Stylowy wygląd gwiazdy nie pozostał niezauważony

Ania z popularnego serialu „M jak miłość” dorasta. Dziś ma 17 lat i jest zupełnie inna