Nagłe doniesienia o rodzinie Cichopków. Hakiel ujawnia prawdę o dzieciach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą właśnie pierwszą rocznicę po rozwodzie.

Byli małżonkowie ruszyli dalej ze swoim życiem, znajdując nowych partnerów, ale nadal są ze sobą związani poprzez swoje dzieci, co sprawia, że kontakt jest nieunikniony.

Po niedawnej Pierwszej Komunii Świętej Helenki wydawało się, że relacje rodziców nadal są napięte.

Jak donosi „Rewia”, udało im się jednak bezzwłocznie dojść do porozumienia w palącej sprawie…

Bez wątpienia rozstanie i rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela były jednymi z najbardziej zaskakujących wydarzeń w polskim show-biznesie.

Jeszcze większą sensację wzbudził romans aktorki „M jak miłość” z Maciejem Kurzajewskim. Gdy dodamy do tego skandale wywoływane przez Paulinę Smaszcz, nic dziwnego, że o parze „Kurzopków” jest głośno od miesięcy.

W tym samym czasie Marcin Hakiel zaczął odbudowywać swoje życie z tajemniczą kobietą o imieniu Dominika, o której wciąż waha się mówić w mediach i nie ujawnia jej twarzy nawet na portalach społecznościowych.

Jakiś czas temu zdjęcia paparazzi uchwyciły momenty, w których Katarzyna i Marcin wciąż walczyli o znalezienie wspólnego języka. Katarzynę widziano płaczącą przed byłym mężem w pobliżu szkoły ich córki.

Kolejną sensację wywołała Pierwsza Komunia Helenki, kiedy okazało się, że dziewczynka miała nie jedną, a dwie uroczystości.

Najpierw był obiad w domu matki i jej partnera, a kilka godzin później Helenka pojechała do ojca i jego rodziców. Wspólne świętowanie odbyło się dopiero przed kościołem, gdzie rozegrały się zaskakujące sceny.

Teraz przyszedł czas na kolejną konfrontację między byłymi małżonkami. Jak donosi „Rewia”, musieli oni dojść do porozumienia w kwestii wakacji i planowanych wyjazdów.

„Katarzyna i Marcin podjęli kolejne ważne ustalenia dotyczące ich pociech. Aktorka i tancerz uzgodnili już, kiedy i z kim będą spędzały wakacje” – informuje tygodnik. 

W rozmowie z Jastrząb Post Marcin Hakiel potwierdził, że rzeczywiście odbył rozmowę z mamą Adama i Helenki.

„Mamy już to ustalone. Każde z nas bierze dzieci na swoje wyjazdy. Poza tym syn spędzi też czas na obozie survivalowym, a córka na obozie musicalowym i konnym” – wyjawił w Jastrząb Post celebryta. 

Jak podaje „Rewia”, Marcin będzie mógł zabrać dzieci na wakacje tylko w obrębie Polski. Ich matka ma jednak inne plany:

„Jego była żona myśli o wyjeździe za granicę w egzotyczne miejsce. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokochali bowiem Bliski Wschód. To właśnie w Ziemi Świętej w Jerozolimie jesienią zeszłego roku ogłosili światu informację o swoje miłości” – czytamy w tygodniku. 

Dlaczego niektóre gospodynie domowe dodają jabłko do mięsa mielonego

Paparazzi sfotografowali Demi Moore na ulicy z jej najstarszą córką i wnuczką. Stylowy wygląd gwiazdy nie pozostał niezauważony

Ania z popularnego serialu „M jak miłość” dorasta. Dziś ma 17 lat i jest zupełnie inna