Nieprawdopodobne sceny na komunii syna sławnego piosenkarza. Zaskoczeni goście nie mogli uwierzyć własnym oczom

Krzysztof Cugowski, uznawany za jednego z najbardziej znanych wokalistów w Polsce, jest również ojcem trzech synów.

Choć wielu fanów artysty zna jego starszych synów, którzy tworzą zespół Bracia, niewielu było świadomych istnienia najmłodszego syna, Chrisa, którego ojcem jest Cugowski wraz z jego obecną żoną Joanną.

Chris, mający już 25 lat, cieszy się ogromnym wsparciem ze strony swojego ojca. Krzysztof Cugowski, sam będący doświadczonym muzykiem, udziela synowi cennych rad i jest dla niego nie tylko ojcem, ale także mentorem.

Jednak to, co wyszło na jaw po latach, wzbudziło zainteresowanie i zdziwienie.

Podczas komunii najmłodszego syna Cugowskiego doszło do nietypowej sceny, która z pewnością zapadła w pamięci zgromadzonych w kościele.

Według doniesień „Super Expressu”, Krzysztof Cugowski postanowił wykorzystać swoje muzyczne talenty podczas uroczystości.

W pewnym momencie odbył się jego niespodziewany występ, a wykonanym utworem był znany klasyk „Ave Maria”.

Syn artysty, będący wówczas częścią dziecięcego chóru, również zaprezentował się podczas ceremonii.

Niezwykły występ Krzysztofa Cugowskiego w trakcie komunii syna z pewnością wzbudził zamieszanie w kościele. Goście nie mogli uwierzyć własnym oczom, widząc znanego artystę śpiewającego na tak ważnej uroczystości.

Po latach Chris Cugowski podjął się aktorstwa i zyskał rozpoznawalność dzięki roli w popularnym serialu „Bridgertonowie” emitowanym przez platformę Netflix.

„Od taty wychodzi największe wsparcie. Bardziej udziela dobrych rad, niż krytykuje. Spędził ponad 50 lat na scenie, przeżył różne rzeczy związane ze sceną, więc bardzo liczę się z jego zdaniem. Nie chodziłem też do szkoły muzycznej, ale uczyłem się indywidualnie od najlepszych lubelskich artystów” – mówił Chris w rozmowie z „Super Expressem”.

Jego talent wokalny również nie pozostał niezauważony i można było go podziwiać w programie rozrywkowym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Historia nietypowego występu Krzysztofa Cugowskiego na komunii syna przypomina nam, że nawet w najbardziej uroczystych chwilach, sztuka może znaleźć swoje miejsce. Cugowski, będąc artystą i ojcem, postanowił podzielić się swoją pasją i talentem w szczególnym momencie życia swojego syna.

Paparazzi sfotografowali Demi Moore na ulicy z jej najstarszą córką i wnuczką. Stylowy wygląd gwiazdy nie pozostał niezauważony

Idealny nawóz dla wszystkich roślin w 5 minut. Сo wlać do beczki z wodą

Waldemar Goszcz nigdy nie zobaczył, jak jego córka staje się dorosła. Dlaczego warto o tym pamiętać