Wszystko wysycha i więdnie. Trzy znaki zodiaku, których energia jest szkodliwa dla roślin domowych

Oto dlaczego ludzie spod pewnych znaków nie radzą sobie dobrze z roślinami domowymi.

Jeśli kwiaty w twoim domu nagle zaczną więdnąć, może to być spowodowane nie tylko niewłaściwą pielęgnacją.

Czasami w grę wchodzi osobista energia.

Ponieważ rośliny domowe są wrażliwe na niezauważalne czynniki zewnętrzne, zaczynają szybko więdnąć w obecności negatywnych przepływów w domu.

Z naszego artykułu dowiesz się, które znaki ludzi mają najgorszy wpływ na rośliny.

Baran

Baran ma silną energię w porównaniu do innych znaków zodiaku. Dzięki swojej wewnętrznej odporności i pewnej dozie nieokiełznania mogą rozwiązać każdy problem i pokonać trudności.

Jednak ta zaleta jest również poważną wadą. Tak potężna energia opiera się na agresji i gwałtownych emocjach. Niszczycielskie podłoże jest słabo odczytywane przez większość roślin domowych.

Dlatego kwiaty często nie mogą przetrwać w otoczeniu Barana, nawet przy najlepszej opiece.

Powodem jest ich niezdolność do radzenia sobie z negatywną aurą Barana. Zwłaszcza gdy prowokują konflikty w domu. Geranium jest najgorszym z „zielonych zwierzaków”, ponieważ roślina ta najbardziej absorbuje negatywne przepływy.

Skorpion

Skorpiony generalnie nie przepadają za żywymi roślinami — trudno im o nie dbać. Dlatego ignorują rozmowy o tym, jak kwiaty ozdabiają życie i dom.

Ale jeśli z jakiegoś powodu mają w domu roślinę doniczkową, nie będą jej zazdrościć. Najprawdopodobniej „zielony zwierzak” uschnie w ciągu kilku dni.

Energia Skorpiona, która w niczym nie ustępuje energii Barana, po prostu zmiażdży biedną roślinę.

Rośliny domowe odczuwają ponurą i agresywną energię i odpowiednio reagują — zaczynają chorować i usychają.

Opadłe i pożółkłe liście, opadający wygląd, brak kwiatów — tak „zieloni sąsiedzi” reagują na ciężką i mściwą naturę Skorpiona.

Koziorożec

Odpowiedzialne i oszczędne Koziorożce nie mają nic przeciwko sadzeniu roślin domowych do dekoracji swoich domów.

Jednak ich inicjatywa nie prowadzi do sukcesu — za każdym razem kwiaty więdną i nie zapuszczają korzeni. Powód jest ten sam — energia.

Koziorożce mają bardzo lepką i ponurą energię — są zamknięte i często postrzegają wydarzenia w drobnych tonach. Zgodnie z ich filozofią świat jest miejscem, w którym można tylko przetrwać.

Taka postawa uniemożliwia im cieszenie się małymi rzeczami i pięknem wokół nich. Kwiaty bardzo dobrze odczytują to tło energetyczne. Dlatego nawet przy odpowiedniej pielęgnacji rośliny reagują na Koziorożce czarną niewdzięcznością.

Jak założyć kapcie domowe na szczęście i inne znaki dotyczące butów domowych

Jak odzwyczaić kota od korzystania z toalety w ogrodzie bez szkody dla niego

Ostra krytyka w mediach społecznościowych. Dlaczego mąż Salmy Hayek stał się tematem dyskusji