Cztery znaki zodiaku, na które dramatyczny wpływ będzie miało odwrócenie retrogradacji Saturna do ruchu bezpośredniego w dniu 4 listopada

Ten tranzyt to czas, aby nauczyć się nowych lekcji od wszechświata.

W astrologii planeta Saturn jest tradycyjnie kojarzona z takimi pojęciami jak dyscyplina, porządek i karma.

Planeta ta ma na celu pokazanie ci, w jakich obszarach możesz się rozwijać i zachęca cię do ciągłej pracy nad sobą.

Temat karmy jest jednym z kluczowych przy rozważaniu wpływu Saturna. Saturn jest sprawiedliwy i nie będzie tolerował bezkarnej winy.

Koziorożce doskonale znają tę cechę swojej planety rządzącej. Być może zauważyły, że wszyscy ich przestępcy, jakby na rozkaz Wszechświata, zawiedli: to jest właśnie wpływ Saturna.

Ruch wsteczny Saturna

Ruch wsteczny planety jest czasami nazywany ruchem wstecznym i jest to najlepsze wyjaśnienie. Kiedy planeta przechodzi w retrogradację, oznacza to, że nie podąża tradycyjną trajektorią, co zmienia jej zwykłe właściwości.

Okres retrogradacji ma różny wpływ na każdą planetę. Na przykład najsłynniejsza retrogradacja Merkurego wprowadza nieco bałaganu w komunikacji (a to tylko jeden z jej efektów).

Jednocześnie retrogradacja Saturna to czas lekcji od Wszechświata. Dla wielu okres ten jest testem: to samo wydarzenie powtarza się, dopóki lekcja nie zostanie wyciągnięta. Możesz również doświadczyć blokady twórczej, ponieważ Saturn uwielbia rutynę i porządek. W 2023 roku retrogradacja Saturna rozpoczęła się 17 czerwca i zakończy się 4 listopada.

Te 4 znaki zodiaku otrzymały już instrukcje od Saturna: sprawdź, jaka była lekcja dla Twojego zodiaku!

Bliźnięta

Znaki zodiaku Bliźnięta czekają zmiany w pracy! Twoje podejście do pracy ulegnie zmianie: być może otrzymałeś zbyt wiele obowiązków, z którymi trudno było sobie poradzić.

Podczas retrogradacji Saturna mogłeś nauczyć się małej, ale przydatnej lekcji na temat swojego stosunku do pracy. Lekcja wyciągnięta podczas retrogradacji to sposób na osiągnięcie nowych szczytów kariery!

Baran

Retrogradacja Saturna to trudny test dla znaku zodiaku Barana. Barany, które są przyzwyczajone do aktywnego stylu życia, musiały nieco zwolnić i zanurzyć się w świecie fantazji i podświadomości, aby dowiedzieć się, co dokładnie je tam ciągnie.

Saturn chciał pokazać ci, w których obszarach brakuje ci kontroli. Być może zbyt długo pozwalałeś zewnętrznym okolicznościom wpływać na ciebie.

Wykorzystaj lekcję retrogradacji Saturna, aby zbudować długoterminowy plan poprawy swojego życia.

Panna

Saturn w twoim siostrzanym (przeciwnym) znaku jest dla ciebie próbą siły, Panno. Jednak w przeciwieństwie do Barana, ruch wsteczny pomógł ci złagodzić te wyzwania.

W ostatnich miesiącach temat długoterminowych relacji mógł być szczególnie istotny, ponieważ Saturn przemieszczał się przez twój dom.

Podczas retrogradacji byłeś w stanie uzyskać trochę wytchnienia od drastycznych zmian w swoim życiu, aby ustalić priorytety w swoich związkach.

Zastanowienie się nad tym, co wydarzyło się podczas retrogradacji w twoich związkach, pomoże ci zrozumieć, jak uniknąć popełniania tych samych błędów podczas bezpośredniego ruchu Saturna.

Ryby

Znak zodiaku Ryby nie mógł nie odczuć wpływu Saturna. Możesz mieć wrażenie, że na twoich barkach spoczywa ciężar całego świata.

Najważniejszą lekcją retrogradacji Saturna jest odnowienie samoświadomości. Saturn poddał cię różnym testom, abyś mógł pokazać światu zaktualizowaną wersję siebie: bardziej dojrzałą i samowystarczalną.

Jak założyć kapcie domowe na szczęście i inne znaki dotyczące butów domowych

Jak założyć kapcie domowe na szczęście i inne znaki dotyczące butów domowych

Jak odzwyczaić kota od korzystania z toalety w ogrodzie bez szkody dla niego