Tadeusz Rydzyk znowu zabrał głos i postanowił wypowiedzieć się :”Pilnujcie dzieci!”

Tadeusz Rydzyk znowu zabrał głos i postanowił wypowiedzieć się w swojej ulubionej tematyce, jednocześnie nawiązując do dzieci.

Wygłosił takie słowa, które potrafiły zmrozić krew w żyłach, a niektórzy uznali je nawet za wybitnie ohydne. Krótkie przemówienie toruńskiego duchownego na pewno zapada w pamięć.

Tadeusz Rydzyk postanowił po raz kolejny wypowiedzieć się w temacie LGBT, seksualizacji jak i samych dzieci, których dotyczy problem. Wielu ludzi go popiera, inni uważają, że kompletnie przesadza oraz panikuje. Jednak już wczoraj jego kontrowersyjne słowa odbiły się głośnym echem w katolickich mediach.

„Pilnujcie dzieci, bo nie poznacie ich później!”

Z racji tego, że polskie samorządy poważnie zastanawiają się nad wprowadzeniem zajęć z edukacji seksualnej w szkołach, Tadeusz Rydzyk postanowił ostro interweniować. Nie może znieść tego, że dzieci będą nauczane w placówkach o własnym ciele, seksualności, partnerstwie i wielu innych, intymnych rzeczach.

Rodzice są zadowoleni, że zostanie przekazana dzieciom „życiowa wiedza”, inni już piszą pisma do szkół. Również ojciec Rydzyk namawia do takiego działania.

– Zobaczcie, co dzieje się na Zachodzie, jak wiele już tam zniszczyli. Czy chcemy, by tak zniszczyli Polskę i nasze rodziny? Dlatego nie mówmy „potem”. Trzeba działać natychmiast. Popieramy tych rodziców, którzy o tym mówią, a także to, co mówi Episkopat.

Są oświadczenia i dokumenty, które musimy wypisywać, składać i żądać dobrego wychowania własnych dzieci (…) Pilnujcie dzieci, bo nie poznacie ich później! – grzmiał na antenie Radia Maryja znany duchowny.

Według redemptorysty wprowadzenie do szkół zajęć z edukacji seksualnej spowoduje, że ideologia LGBT będzie szerzyć się jeszcze bardziej. Obawia się, że coraz więcej nastolatków dowie się o homoseksualizmie, a co za tym idzie będzie chciało przekonać się na własnej skórze „o co z tym wszystkim chodzi”.

Również biskup Marek Mendyk przekazał skierowany do rodziców apel Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski.

– W celu uzyskania pewności, że dzieci nie wezmą udziału w zajęciach, podczas których będą im przekazywane treści niezgodne z wyznawanym systemem wartości oraz wykraczające poza podstawę programową obowiązującą na danym etapie kształcenia, należy złożyć w szkole specjalne oświadczenie – wyjaśnił biskup Mendyk zainteresowanym wiernym oraz rodzicom.

Źródło: Super Express