Edyta Herbuś publikując zdjęcie w sieci, mocno zaskoczyła swoich fanów

Edyta Herbuś przygotowuje się do nowej roli filmowej. Żeby wcielić się w osobę swojej bohaterki, przeszła metamorfozę i pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka ma bardzo krótkie włosy. Publikując zdjęcie w sieci, mocno zaskoczyła swoich fanów.

Edyta Herbuś szerszej publiczności dała się poznać w 2005 roku. Wtedy też wzięła udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, w którym tańczyła z Jakubem Wesołowskim, a rok później była partnerką w programie Marcina Mroczka.

Herbuś była związana też z innymi programami tanecznymi – „Królowie Densfloru” i „World of Dance Polska”, w których była jurorką. Na swoim koncie ma też kilka ról serialowych i filmowych.

Edyta Herbuś w krótkich włosach

Herbuś od lat jest obecna w polskim show-biznesie, jednak przez cały ten czas niewiele się zmieniła. Raczej nie eksperymentuje ze swoim wyglądem i nie zaskakuje zmianami w wizerunku. Aż do teraz. Edyta Herbuś pochwaliła się zdjęciem w krótkich włosach. To wszystko na potrzeby roli.

„Zawsze pociągała mnie francuska nonszalancja i niewymuszony seksapil stylowych Francuzek. Wygląda na to, że będę miała okazje zasmakować go osobiście. Co powiecie na taką odsłonę kobiecości? Nowa rola, oto Luiza” – napisała Herbuś.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Opinie są podzielone, a część osób nawet w pierwszej chwili nie poznała Herbuś. Nie wiadomo, czy faktycznie obcięła włosy, czy zdecydowała się na perukę, co chyba jest bardziej prawdopodobne. „Brawo!

A co do charakteryzacji jest coś w tym niezwykłego… francuskiego… ze smakiem. Jestem jak najbardziej na tak”, „Oj nie… zdecydowanie więcej lat”, „Przybyło pani lat, ale jest w tym coś zmysłowego i pięknego”, „Ja tam wolę naturalną, dziewczęcą Edzię”, „Jak kiedyś Mia Farrow” – pisali jej fani.

https://www.instagram.com/p/B1S6fo0CrQr/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

.
.
.