Rodzice porzucili wyjątkowe trojaczki, a jednak dziewczynki znalazły prawdziwą rodzinę

Trzy dziewczynki o wielkich oczach i blond włosach były ulubieńcami personelu medycznego i otrzymywały wszystko, czego potrzebowały.

Jednak prawdziwy cud wydarzył się, gdy Jeff i Darla przyszli zobaczyć dziewczynki.

Garrisonowie marzyli o dziewczynce od wielu lat, ale urodziło im się trzech wspaniałych chłopców.

Para przyszła zobaczyć małe dziewczynki, mając nadzieję, że znajdą tę, która zostanie pełnoprawnym członkiem ich rodziny.

Jeff wspomina: „Gdy Darla przechadzała się między inkubatorami, nie mogłem oderwać oczu od dwóch dziewczynek.

Patrzyły na mnie, a ja na nie. Kiedy podeszła do mnie moja żona, usłyszałem głośny wydech. Spojrzałem na nią i zdałem sobie sprawę, że ma na myśli to samo, co ja. Znaleźliśmy nasze dziewczyny. To były nasze córki ”.

Lekarz musiał długo rozmawiać z parą i opowiadać o dzieciach. Bliźniaczki syjamskie miały jedną miednicę i trzy nogi, ale po operacji każde dziecko miało mieć tylko jedną nogę. Garrisonowie nie musieli martwić się o koszty — wszystko miało być zrobione na koszt państwa, kiedy dziewczynki miały mieć 9 miesięcy.

Mieli wszelkie szanse, aby zostać rodzicami zastępczymi bliźniaczek, ponieważ wychowywali już trójkę dzieci, co oznaczało duże doświadczenie. Nikt nie ukrywał przed parą, że prawdziwi rodzice byli uzależnieni od narkotyków.

Kolejnym ważnym pytaniem było – co zrobić z trzecią dziewczyną? Była całkowicie zdrowa. Garrisonowie postanowili nie rozdzielać sióstr, gdyż na ich farmie będzie wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich!

Więc Macy, Mackenzie i Madeline znalazły swoich rodziców i trzech braci. Operacja zakończyła pomyślnie i kiedy dziewczynki miały dwa lata, zostały oficjalnie adoptowane.

Ładne dziewczyny dorosły i stały się częstymi gośćmi w różnych programach telewizyjnych. Są to wesołe, ruchliwe blondynki, których protezy nie przeszkadzają im w prowadzeniu aktywnego trybu życia. Obok zawsze są starsi bracia, którzy są szczęśliwi, mając takie urocze siostry.

Morawiecki ma specjalny plan dla szkół. Jak rodzice, nauczyciele oraz dzieci zareagowali na nietypowe rozwiązanie

Rodzice nic nie podejrzewali. Pies zakradał się do dziecka w nocy, aby zaopiekować się nim

Rodzice dziewczynki nie mieli pieniędzy, by kupić jej suknię balową, ale jej brat uszył strój dla swojej siostry, godny księżniczki