Rodzice dziewczynki nie mieli pieniędzy, by kupić jej suknię balową, ale jej brat uszył strój dla swojej siostry, godny księżniczki

Mama i tata nie mogli kupić córce sukienki na bal szkolny, ale z pomocą przyszedł jej brat.

Chłopiec uszył strój dla swojej siostry, którego nie można kupić w żadnym sklepie. Dzięki utalentowanemu młodemu mężczyźnie dziewczynka została królową wieczoru.

Lu Asey, młoda Filipinka, przygotowywała się do ukończenia szkoły. Jej rodzice nie mieli pieniędzy, by kupić córce świąteczną sukienkę. Filipince pomógł jej brat Maverick, który uratował sytuację.

Dowiedziawszy się o problemie swojej siostry, Maverick postanowił uszyć sukienkę dla dziewczynki. Facet zaprojektował strój i możemy śmiało powiedzieć, że zainspirowały go sukienki księżniczek Disneya.

Roboty było sporo, a czasu mało, więc własne sprawy utalentowanego mężczyzny zeszły na drugi plan.

Maverick kupił materiały na przyszłą sukienkę — były tańsze niż gotowe ubrania — i zorganizował warsztat bezpośrednio w swoim pokoju.

Aby siostra była najpiękniejsza, mistrz ozdobił tkaninę sztucznymi kwiatami i błyszczącą biżuterią. Pomysł był w stu procentach skuteczny.

Ostateczna wersja sukienki dla Lu Asey była gotowa na czas, a jej brat opublikował film o sukience dla siostry na Facebooku.

Maverick nie jest z zawodu projektantem. Chłopiec studiuje kulturoznawstwo na uniwersytecie, a uszył sukienkę tylko za półtora tygodnia.

Bal Lu Asey miał miejsce w dniu świętego Walentego, więc była to najlepsza okazja, by pokazać miłość brata do siostry.

https://www.facebook.com/melvinmaverick.oyao/posts/2615331858687341

Wydaje się, że dziewczynka ma tylko najlepsze wspomnienia z balu szkolnego.

Chuligańska para postanowiła zagrać w berka, a rodzice to sfilmowali

Rodzice potrafią zaskoczyć. Pewna córka doznała się o tym z własnego doświadczenia

Cztery powody, dla których dzieci z ubogich rodzin gardzą rodzicami