Rodzice nic nie podejrzewali. Pies zakradał się do dziecka w nocy, aby zaopiekować się nim

Ta historia przytrafiła się młodej parze, gdy żona zaszła w ciążę. Para martwiła się o psa, ponieważ często się zdarza, że zazdrość u zwierząt jest silniejsza, niż moglibyśmy pomyśleć.

Przyszli rodzice stopniowo urządzali pokój dziecięcy, ale pies zaczął zachowywać się dziwnie. Zbyt często tulił się do właścicielki, do jej dużego brzucha, jakby słuchał tego, co dzieje się wewnątrz.

Kiedy dziecko przyszło na świat, ale jeszcze zostawało w szpitalu, Roger już podskakiwał z niecierpliwości pod bramą.

Kiedy para w końcu wróciła do domu z noworodkiem, pies zaczął galopować, wyrażając entuzjazm, ale nie szczekał.

Nigdy nie okazywał im takiego oddania. Spał obok łóżeczka dziewczynki, zapominając o swoim dawnym legowisku.

Rodzice przenieśli wygodne legowisko do pokoju dziecięcego, ponieważ pies wzywał właścicielkę, gdy tylko budziła się dziewczynka.

Pewnego razu stało się coś wyjątkowego: dziewczynka nagle wybuchnęła płaczem, a Roger nie przybiegł, jak zwykle, by zawiadomić właścicielkę.

Mama pobiegła do sypialni córki i nagle zobaczyła: głodna dziewczyna leżała w łóżeczku, a Roger ostrożnie wziął butelkę, którą mama przygotowała pół godziny wcześniej i postawiła na stole.

Trzeba było poczekać, aż dziewczynka się obudzi, więc pies delikatnie wziął butelkę w zęby i przyniósł dziewczynce. Odłożył butelkę, mając nadzieję, że dziewczynka sama ją weźmie.

Właścicielka zrozumiała: najbardziej inteligentny pies na świecie siedzi teraz przed nią i karmi jej córkę. Była tak zachwycona, że następnego dnia wcześniej przygotowała butelkę. A także kamerę.

Matka umieściła nagranie i opowiedziała w sieciach społecznościowych, że pies potrafi być wspaniałą nianią.

Rodzice dziewczynki nie mieli pieniędzy, by kupić jej suknię balową, ale jej brat uszył strój dla swojej siostry, godny księżniczki

Chuligańska para postanowiła zagrać w berka, a rodzice to sfilmowali

Rodzice potrafią zaskoczyć. Pewna córka doznała się o tym z własnego doświadczenia