Pięć znanych aktorek, które służyły w wojsku

1. Alona Tal

Ukończyła Thelma Yellin High School of Arts w Tel Awiwie.

Dziewczyna dobrze gra na pianinie i interesuje się gitarą.

Jej pasja do muzyki i dobre umiejętności wokalne pozwoliły jej nawet nagrać kilka piosenek z izraelskim raperem Subliminal.

Następnie Alona odbyła służbę wojskową w Armii Obrony Izraela.

Zdobyte tam doświadczenie pomogło aktorce poradzić sobie w przyszłości z odegraniem ról kobiet z charakterem. Widzowie z pewnością przypominają sobie rolę Joanny Beth „Jo” Harvelle w serialu „Nie z tego świata”.

2 Julia Levy-Boeken

Urodziła się w Paryżu w rodzinie holenderskiego reżysera i francuskiej dziennikarki. Pierwsze doświadczenie filmowe zdobyła w wieku czternastu lat we francuskim filmie „Les Fantômes de Louba”. W Izraelu Julia służyła w Armii Obrony Izraela. Jest uznana za jedną z pięciu najseksowniejszych aktorek w Izraelu.

3 Hadas Jaron

Hadas Jaron jest pierwszą izraelską laureatką Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, a także nagrody Ofir dla najlepszej aktorki w filmie fabularnym „Wypełnić pustkę”. Służyła w Armii Obrony Izraela od razu po ukończeniu szkoły średniej.

Niedawno 29-letnia aktorka odegrała rolę Sary w filmie „Maria Magdalena”, który opowiada o życiu najsłynniejszej uczennicy Jezusa Chrystusa.

4. Orli Shoshan

Ta aktorka i modelka z Izraela również służyła w Armii Obrony Izraela prawie dwa lata. Jej umiejętności walki wręcz i posługiwania się bronią białą zostały wykorzystane przez twórców filmu science fiction „Gwiezdne wojny, część II: Atak klonów”.

Jednocześnie pracuje jako modelka. Dziewczyna aktywnie podróżowała po całym świecie, mieszkała w Australii i Japonii. Obecnie mieszka w Chicago w stanie Illinois (USA).

5. Gal Gadot

W 2004 r. zdobyła tytuł Miss Izraela. Przed służbą w wojsku była już znaną modelką. Gal Gadot służyła dwa lata w Armii Obrony Izraela jako instruktor fitness. Światową sławę dziewczynie przyniosła rola Gisele Harabo w filmie „Szybko i wściekle”.

Prawdziwy dramat w życiu jednej z popularnych aktorek serialu “M jak miłość”. Matka gwiazdy przerwała milczenie

Michał Wiśniewski przeżywa prawdziwy dramat w życiu. Co się dzieje z artystą

Gwiazda filmowa, która marzyła o tym, by zostać weterynarzem. Droga Julii Roberts do Oscara