Nieznane fakty z życia Meghan Markle

Meghan Markle, która stała się znana po ślubie z księciem Harrym, jest równocześnie zagorzałą obrończynią praw człowieka. I choć sporo wiadomo o życiu księżnej Sussex, wciąż istnieją fakty, o których nie wszyscy wiedzą.

1. Meghan uczęszczała do katolickiej szkoły przez 6 lat. Dziewczyna umiała szybko pisać, co zdecydowanie pozwoliło jej osiągnąć sukcesy w nauce.

2. Urodzona Rachel Markle postanowiła zmienić imię na Meghan, aby mieć ładne pseudo. Kiedy kobieta stała się członkiem rodziny królewskiej, jej pseudonim sceniczny został zastąpiony przez tytuł księżnej Sussex.

3. Niedawno brytyjska gazeta Daily Mail opublikowała wyniki badań, według których Meghan Markle i książę Harry są dalekimi krewnymi. Co prawda dzieli ich 15 pokoleń.

4. Meghan od wieku 11 lat jest obrończynią praw kobiet. Wszystko zaczęło się od tego, że dziewczyna zobaczyła reklamę, w której stwierdzono, że mycie naczyń jest wyłącznie obowiązkiem kobiety.

5. Pomimo swojego statusu, Meghan wciąż zmaga się z niską samooceną. Od lat szkolnych czuła się gorsza od innych i dlatego nie cieszyła się popularnością wśród rówieśników.

6. Książę Harry nie jest pierwszym oficjalnym małżonkiem księżnej Sussex. Przed nim przez 2 lata była żoną reżysera Trevora Engelsona, z którym spotykała się około 7 lat przed ślubem.

7. Amerykańscy przyjaciele Meghan odradzali ją od związku z księciem Harrym. Nie dlatego, że uważali go za złego, ale dlatego, że znali specyfikę pracy brytyjskich mediów.

8. Wbrew opinii publicznej Meghan jest w konflikcie nie tylko ze swoim ojcem. Ona też nie ma porozumienia z bratem i siostrą, którzy dosłownie stali się wrogami księżnej.

Meghan Markle zachwyciła publiczność znajomością hiszpańskiego

Meghan Markle była rozczarowana milczeniem pałacu królewskiego podczas jej konfliktu z ojcem

Pojawiły się informacje na temat tego, jak Meghan Markle planuje świętować 39. urodziny