Meghan Markle zachwyciła publiczność znajomością hiszpańskiego

Kilka dni temu 38-letnia Meghan Markle i jej 35-letni mąż książę Harry odwiedzili organizację charytatywną Homeboy Industries w Los Angeles, która wspiera ludzi po wyjściu z więzienia.

Wraz z jej członkami książęta Sussex przygotowali jedzenie dla miejskich kawiarni i piekarni w ramach inicjatywy #FeedHOPE, aby wrażliwe grupy społeczne mogły mieć niezbędne jedzenie w czasie pandemii koronawirusa.

Podczas rozmowy z jednym z członków organizacji księżna zaczęła mówić po hiszpańsku, co bardzo zaskoczyło wszystkich obecnych.

„Z jedną kobietą mówiła doskonale po hiszpańsku. W pewnym momencie po prostu zaczęła mówić po hiszpańsku, co było prawdziwym odkryciem” – powiedział ojciec Greg Boyle SJ, dyrektor organizacji.

Nie jest to jednak zaskakujące. Meghan uczyła się hiszpańskiego na Uniwersytecie Północno-Zachodnim, a następnie doskonaliła go w ambasadzie USA w Buenos Aires, gdzie odbyła staż.

Oprócz hiszpańskiego i angielskiego Meghan Markle mówi również po francusku, którego uczyła się w szkole średniej.

Tak więc podczas wizyty w szkole z internatem dla dziewcząt w Maroku w lutym ubiegłego roku żona księcia Harry’ego rozmawiała z miejscowymi uczniami w języku francuskim, co wywarło na nich ogromne wrażenie.

Meghan Markle była rozczarowana milczeniem pałacu królewskiego podczas jej konfliktu z ojcem

Pojawiły się informacje na temat tego, jak Meghan Markle planuje świętować 39. urodziny

Meghan Markle i książę Harry nadal używają królewskiego logo. Nawet po Megsit