Dobrze poinformowana osoba opowiedziała o kłótni księcia Harry’ego z królową Elżbietą II o Meghan Markle w przeddzień ślubu

35-letni książę Harry walczył o niezależność swojej rodziny jeszcze przed jej utworzeniem. Opowiedziała o tym jego biograf Angela Levin w niedawno emitowanym dokumencie „Harry i Meghan, uwolnieni” (Harry et Meghan, les affranchis).

Levin wielokrotnie przeprowadzała wywiady z księciem Sussex, w tym dla swojej książki „Harry: Conversations with the Prince”, więc miała okazję otrzymywać informacje z pierwszej ręki.

Według niej, na krótko przed ślubem księcia z 38-letnią Meghan Markle, królowa próbowała przekonać wnuka o potrzebie podpisania umowy małżeńskiej, ale Harry stanowczo odmówił.

„Królowa chciała, aby Harry i Meghan podpisali umowę, zgodnie z którą księżna w razie rozwodu otrzymałaby tylko z góry określoną kwotę. Harry był po prostu wściekły.

Powiedział królowej, że będzie z Meghan przez całe życie, absolutnie jej ufa i niczego nie podpisze. Umowa przedślubna wydawała mu się obraźliwa dla Meghan. Nie miała też ochoty niczego podpisywać”, – powiedziała Angela Levin.

Obecnie fortuna księcia Harry’ego wynosi 25 milionów euro, a jego żony — pięć milionów euro.

Pani Levin wspomniała również, w jaki sposób Harry przygotował Meghan do przestrzegania zasad protokołu królewskiego.

„Wyjaśniał Meghan wszystko bardzo ostrożnie i powoli, aby jej nie zszokować. Dlatego tak długo to trwało” – powiedziała Angela Levin.

Meghan Markle i książę Harry nadal używają królewskiego logo. Nawet po Megsit

Ciocia księcia Harry’ego o jego nowym życiu z Meghan Markle w USA. „Mam nadzieję, że będą szczęśliwi”

Była dziewczyna księcia Harry’ego Cressida Bonas narzeka, że po zerwaniu z nim zaczęto ją nazywać It-Girl