Meghan Markle i książę Harry nadal używają królewskiego logo. Nawet po Megsit

38-letnia Meghan Markle i 35-letni książę Harry po raz kolejny spotkali się z publiczną krytyką. Książęta Sussex, którzy wycofali się ze spraw królewskich i przenieśli się wraz z synem Archiem z Anglii do Kanady, a następnie do Stanów Zjednoczonych, nadal aktywnie angażują się w działalność charytatywną.

Niedawno wysłali list do organizacji charytatywnej Street Games, która znajduje się w Wielkiej Brytanii i pomaga dzieciom z rodzin patologicznych uprawiać sport. W liście para podziękowała organizacji za pomoc wspólnocie Hubb Community Kitchen, którą także wspiera księżną, podczas pandemii koronawirusa.

I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie opinia publiczna, która wyraziła oburzenie, iż małżonkowie podpisali list własnymi nazwiskami, używając logo z wizerunkiem korony. Według użytkowników Twittera zdecydowanie nie powinni go używać.

„Nadal używacie tego logo!!! Czego nie rozumiecie w kwestii swojego odejścia od królewskiego życia?” – napisał jeden z użytkowników sieci.

Jednak byli tacy, którzy stanęli po ich stronie i zauważyli, że para nadal może używać królewskiego logo. Przypomnieli sobie, że księżna Diana i Sarah Ferguson nadal używały swoich królewskich herbów po rozwodzie z mężami.

Meghan i Harry zaczęli używać królewskiego logo po ślubie w 2018 roku. Po ogłoszeniu w styczniu rezygnacji z obowiązków królewskich zgodzili się nie używać już tytułów Ich Królewskiej Wysokości, chociaż je zachowali.

Jolie skończyła 45 lat! Zaskakujące fakty z życia aktorki

Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Historia i tradycje

Co zrobić, jeśli na liściach róż pojawiają się plamy. Sposoby rozwiązania problemu