Była dziewczyna księcia Harry’ego Cressida Bonas narzeka, że po zerwaniu z nim zaczęto ją nazywać It-Girl

31-letnia brytyjska aktorka Cressida Bonas uwielbia swój zawód i chce być doceniana na podstawie jej ról, ale jak dotąd prasa wciąż pisze o niej jak o byłej dziewczynie księcia Harry’ego.

W niedawnym wywiadzie, w którym mówiła o kręceniu serialu telewizyjnego „White House Farm”, Bonas przyznała, że nie podobają jej się media nazywające ją „It-Girl”, co pomniejsza jej umiejętności zawodowe.

„Myślę, że takie określenie jest bardzo niewłaściwe. Dużo pracuję i lubię to, co robię. Mam nadzieję, że nowa rola pokazała, co mogę robić i do czego dążę” – powiedziała Bonas.

„Strach przed porażką, odrzuceniem, popełnieniem błędów, niedoskonałością — wszystko to ograniczało mnie w różnych sytuacjach życiowych.

Z czasem stałam się bardziej pewna siebie i przestałam się martwić o drobiazgi. Bardziej skupiam się na celu i mam jasną wizję tego, czego chcę”, powiedziała o sobie.

LONDON, ENGLAND – MARCH 07: Cressida Bonas and Prince Harry attend We Day UK, a charity event to bring young people together at Wembley Arena on March 7, 2014 in London, England. (Photo by Karwai Tang/WireImage)

W 2012 r. księżniczka Eugenia z Yorku przedstawiła Cressidę Bonas księciu Harry’emu — tak rozpoczął się dwuletni romans aktorki i wnuka królowej Elżbiety II.

Po zerwaniu Cressida i Harry utrzymywali dobre relacje. Bonas była wśród zaproszonych na ślubie Harry’ego i Meghan Markle.

Nawiasem mówiąc, teraz była dziewczyna księcia przygotowuje się do zawarcia małżeństwa. 18 sierpnia 2019 r. odbyły się jej zaręczyny z Harrym Wentworth-Stanleyem.

Książę Karol powiedział, że miał szczęście przetrwać swoją chorobę

Meghan Markle skomentowała protesty dotyczące Afroamerykanina George’a Floyda

Książę William doradził bratu Harry’emu, aby wrócił do Londynu. Bardzo się o niego martwi