Horoskop na 1 listopada 2020. Co nas czeka

Baran

Dziś Barany mają tendencję do polegania na wątpliwych wartościach i czasami usprawiedliwiają swoje machinacje. Może zaistnieć skłonność do bycia uwiedzionym przez coś nieznanego. Pragnienie wiedzy, duchowego wzrostu, poszerzania horyzontów mogą się wyrazić w zainteresowaniu wątpliwymi naukami i kultami. Dzień nadaje się na odpoczynek lub czas wolny.

Byk

Dziś gwiazdy nie zalecają Bykom zajmować się rutynowymi i ważnymi praktycznymi sprawami. Pogląd na życie będzie wypaczony i idealistyczny. Pragmatyzm ustąpi miejsca fałszywym nadziejom lub fantazjom. Dzień nadaje się do kreatywności, niewinnych przygód, relaksu, romansu.

Bliźnięta

Gwiazdy przypominają Bliźniętom o ryzyku złudzeń i uwiedzenia. Łatwiej będzie stać się ofiarą zewnętrznych wpływów, jeśli lubisz marzyć, jesteś ufny, wewnętrznie niestabilny, kierujesz się fałszywymi wartościami, masz skłonność do ulegania urokowi niezwykłych okoliczności i pomysłów innych ludzi. W tym dniu lepiej nikomu nie ufać niepożądane jest zawieranie umowy.

Rak

Dzisiaj Rak nie powinien angażować się w skrupulatne obliczenia i zadania o zwiększonej złożoności. Wytrwałość i koncentracja będą wpływać na sytuację lub twój nastrój. Wspomnienia z przeszłości mogą cię sprowadzić na manowce. Możliwe są niektóre objawy choroby. Nie będzie łatwo znaleźć prawdę, postawić diagnozę, nawiązać kontakt.

Lew

Dla Lwów jest to najczęściej pozytywny dzień, ale czasami przedstawiciele spod tego znaku będą znajdować się w trudnej sytuacji. Niejasne wątpliwości lub skojarzenia z nieprzyjemną przeszłością mogą zatruć twój rozwój. Mogą zdarzyć się błędy w sprawach duchowych, osobistych, intymnych, w sprawach dotyczących zdrowia czy rodziny, w zakresie twórczości i wychowania dzieci. Ważne jest, aby mieć rozwiniętą intuicję, podporę duchową.

Panna

Dziś nie wszystkie Panny będą w stanie kierować się swoim naturalnym racjonalizmem. Wiele osób spod tego znaku pozostanie pod niewidzialnym wpływem ideologii przyjętej w ich bliskim kręgu. Ten dzień może podarować Ci inspirujące fantazje twórcze i miłosne, barwne sny, ale także błędy. Łatwo jest znaleźć się w iluzorycznej rzeczywistości, pod wpływem przesądów czy wspomnień z dzieciństwa.

Waga

W tym dniu Waga potrzebuje swobody poruszania się, czyli wolności w życiu duchowym. Gwiazdy zalecają odwołać zaplanowane podróże służbowe i negocjacje. Nie trzeba angażować się w nudne rutynowe sprawy i zbyt intensywną odpowiedzialną pracę. Dobrze jest być na łonie natury lub spacerować po mieście, podróżować.

Skorpion

Dziś Skorpionom lepiej jest powstrzymać się od transakcji płatniczych, wymiany walut i innych procedur związanych z finansami. Ten dzień sprawia, że transakcje są niejasne i wątpliwe, a ocena, kalkulacje i kontrola — skomplikowane. Nie jest to najlepszy moment na żadną inicjatywę: zaufanie, romantyzm, idealizm doprowadzą do poniesienia nieuzasadnionych wydatków.

Strzelec

Dzisiaj Strzelcy są niewolnikami swojego nastroju, dobrego samopoczucia i nawyków. To dzień lenistwa, zwątpienia, słabości, samooszukiwania się, ale są też plusy: wiara, inspiracja, bujna wyobraźnia. Korzeni uzależnień duchowych i psychicznych najlepiej szukać w przeszłości: dzieciństwie, rodzinnych tajemnicach.

Koziorożec

Dziś gwiazdy zalecają Koziorożcom, aby poświęciły czas na przywrócenie zdrowia i duchowego wsparcia. Dobrze jest poświęcić dzień na muzykę, odpoczynek, wspomnienia. Czas obejrzeć film, pomyśleć o czymś przyjemnym. W tym dniu przeciążenia fizyczne i inne są dla Ciebie szkodliwe, nawet na tle pozytywnych doświadczeń.

Wodnik

Ten dzień zwiększy potrzebę Wodnika na wolność psychiczną i fizyczną, może przywrócić mu dawny idealizm. Nie warto brać na siebie zbędne obowiązki, wykonywać dodatkową rutynową pracę. Ważne jest, aby z przyjaciółmi nadawać na tej samej fali. Duże prawdopodobieństwo błędów finansowych, nie najlepszy czas na transakcje, inwestycje, zakupy.

Ryby

Dla Ryb do nocy istnieje ryzyko oszukania samych siebie. Powinieneś być ostrożny, jeśli jesteś w euforii lub nagle w coś uwierzyłeś. Być może znowu złapano Cię na przynętę — na przykład romans, „duchowość”, litość lub wyimaginowaną szlachetność.

Znaki zodiaku, którym przeznaczenie szykuje trudności w podeszłym wieku

Trzy znaki zodiaku, które przez całe życie znajdują się pod opieką anioła stróża

Znaki zodiaku, które wzbogacą się tego lata