Thomas Markle o swojej córce Meghan. „Kocham ją, ale nie jestem dumny z tego, kim jest teraz”

W najbliższym czasie ukaże się książka o życiu Meghan Markle i księcia Harry’ego, zatytułowana „Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family”.

Jeszcze przed ukazaniem się książki, napisanej przez królewskich biografów Omida Scobiego i Carolyn Duran, którzy od kilku lat towarzyszą książętom Sussex w ich podróżach po całym świecie, dzięki ogromnej liczbie zamówień w internecie zyskała ona już status bestsellera.

W oczekiwaniu na ukazanie się książki, która opowie o samym początku związku księcia Harry’ego i Meghan, ujawnić prawdziwe powody „Megsite” i rzucić światło na konflikt między Meghan Markle i Kate Middleton, sama para milczy.

Jednak ojciec Meghan, 76-letni Thomas Markle, nie mógł powstrzymać się od komentarzy.

W rozmowie z dziennikarzami „The Sun” Thomas polecił swojej córce i zięciowi, aby się nie kłócili z autorami książki, jeśli coś im się nie podoba:

„Teraz nie są najlepsze czasy, żeby narzekać, ponieważ ludzie na całym świecie cierpią z powodu pandemii koronawirusa”.

Thomas, który nie komunikował się z córką od dwóch lat, nie był na jej ślubie z księciem Harrym i nigdy nie widział swojego wnuka Archiego, przyznał również, że nadal szczerze kocha swoją córkę, chociaż nie akceptuje jej zachowania: „Kocham moją córkę, ale nie jestem dumny z tego, kim jest teraz ”.

Warto przypomnieć, że od kilku lat Meghan Markle jest w konflikcie ze swoim ojcem.

Wiadomo, że Thomas Markle został pierwotnie zaproszony na ślub swojej córki, ale decyzją rodziny królewskiej nie mógł w nim uczestniczyć.

Jednocześnie Thomas twierdzi, że natychmiast po ślubie Meghan przestała się z nim komunikować i zapewniać jakąkolwiek pomoc materialną.

Książę Harry i Meghan Markle pozwali paparazzi za filmowanie ich syna Archiego z dronów

Ciocia księcia Harry’ego o jego nowym życiu z Meghan Markle w USA. „Mam nadzieję, że będą szczęśliwi”

Osoba wtajemniczona w przyczyny „Megsit”. Meghan Markle była przekonana, że w Pałacu pojawił się spisek przeciwko niej