Osoba wtajemniczona w przyczyny „Megsit”. Meghan Markle była przekonana, że w Pałacu pojawił się spisek przeciwko niej

Nagła i szybka rezygnacja 38-letniej Meghan Markle i 35-letniego księcia Harry’ego z królewskich przywilejów i obowiązków nie była tak nieoczekiwana, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Teraz gdy książę i księżna Sussex budują swoje życie w Los Angeles, prasa omawia szczegóły i powody ich głośnego przeprowadzki z Wielkiej Brytanii do USA.

Aluzje do nieporozumień księcia i księżnej Sussex z jego krewnymi pojawiły się w prasie, gdy Meghan i Harry przenieśli się do Frogmore Cottage w Windsorze z domku Nottingham, znajdującego się na terenie Pałacu Kensington.

Megan była przekonana o istnieniu spisku przeciwko niej, więc faktycznie odizolowała się, gdy przeprowadziła się z mężem do Frogmore… poza tym od samego początku czuła się obca.

To nie było życie, do którego była przyzwyczajona, więc chciała odejść,- cytuje Insider Royal Reporter The Times Katie Nicholl.

Zdaniem informatorów z otoczenia księżnej Sussex czuła się nieswojo także dlatego, że straciła niezależność finansową.

Pracowała przez całe życie i można założyć, że utrata możliwości zarobkowania nie była dla niej miła. Dążenie do niezależności finansowej było jednym z głównych powodów, dla których Harry opuścił rodzinę królewską,- uważa Insider.

Książę Harry, podążając za żoną, zmienił zwykły styl życia, więc teraz on i Megan w pewnym sensie zamienili się miejscami.

W Anglii Książę Harry miał ugruntowane życie. W Los Angeles nikogo nie zna. Myślę, że w USA czuje się tak, jak Megan czuła się w jego ojczyźnie — samotny i bezcelowy,- sugeruje Insider.

Jednak wnuk królowej Elżbiety II przyzwyczaja się do nowego życia. Podobno ma już krąg znajomych w Los Angeles, wśród jego nowych przyjaciół jest 45-letni Leonardo DiCaprio.

Książę Harry poprosił księcia Karola o pieniądze

Odkryto sekret idealnej skóry Elżbiety II

Jak wyglądał w życiu aktor, który zagrał Fantomasa w słynnej francuskiej komedii