Dziewczyna myślała, że spotkała idealnego faceta, ale był jeszcze tym kobieciarzem

Idealny chłopak w realiach życia okazał się kłamcą i kogutem.

Australijka zaczęła spotykać się z miłym i romantycznym facetem, a potem przypadkowo dowiedziała się, że liczba jego kochanek jest większa niż wystarczająca dla jednej drużyny piłkarskiej.

Dziewczyna, która ma na imię Jessica, opowiedziała o tym, jak poznała idealnego faceta.

Przeniosła się do innego miasta po rozwodzie z mężem i w tym czasie nie została z nim oficjalnie rozwiedziona. Ethan zainteresował ją od pierwszego spotkania.

Jego syn był nieco starszy od chłopców bohaterki historii, a chłopak trzymał w rękach nowo narodzoną córkę. A Jessica nawet mu trochę zazdrościła: zawsze chciała mieć dziewczynkę.

Ethan zaczął zdobywać serce nowej znajomej za pomocą swojej życzliwości od pierwszego spotkania.

Dzieci Jessiki i Ethana również dobrze się dogadywały, więc facet wziął od niej numer telefonu, aby pewnego dnia zorganizować dzieciom wspólny spacer.

Zbliżając się, para przeszła na osobiste spotkania. Jessica przyznała, że dwa tygodnie zajęło jej zakochanie się w Ethanie.

Dziewczynie podobało się, że po rozstaniu z żoną jeszcze przed narodzinami córki Ethan przejął opiekę nad dziećmi i stał się dla nich dobrym ojcem.

Para zaczęła praktycznie mieszkać razem, a ich związek nadal się rozwijał. Mogli nawet odpocząć w Las Vegas, pozostawiając synów Jessiki rodzicom, podczas gdy dzieci Ethana były z matką.

Jednak nie zawsze było tak różowo. Dziewczyna ciężko przeżywała rozstanie z mężem, poza tym wydawało jej się, że była żona Ethana manipuluje nim. To wywołało u Jessiki wiele gniewu, a para się kłóciła.

W pewnym momencie kochankowie zerwali nawet na jakiś czas, romantyczny facet zerwał z Jessicą za pomocą SMS-ów. Jednak młodzi rodzice wciąż pogodzili się, a dziewczyna miała nadzieję, że wszystko się ułoży.

Potem Ethan pojechał z dziećmi do Queensland i zostawił przyjaciółce klucz do swojego mieszkania, na wypadek, gdyby czegoś potrzebowała, gdy go nie było. I wygląda na to, że facet popełnił błąd.

„Nadal nie rozumiem, dlaczego poszedłem do jego mieszkania tego dnia i otworzyłam jego laptopa”, – przypomniała sobie Jessica.

W komputerze chłopaka dziewczyna znalazła jego korespondencję z innymi kobietami i spędziła cały ranek, przepisując ich numery. A jego wiadomości do kochanek datowane były na czas, gdy para była jeszcze razem.

Jessica zadzwoniła do chłopaka i zaczęła wymieniać imiona jego kochanek. Wtedy facet wściekł się rzekomo za grzebanie w jego rzeczach.

Jessica nie mogła od razu zerwać związku z Ethanem, ale w końcu opuściła go, nie zapominając przypomnieć facetowi o jego zdradach.

Poświęcił 6 miesięcy szyjąc suknię ślubną dla swojej ukochanej. Dzięki uczuciom i umiejętnościom pana młodego wyglądała w niej wspaniale

Teściowa chciała zepsuć ślub, gdy przyszła na przyjęcie w białej sukni. Jednak fotograf ślubny uratował sytuację

Książę Harry i Meghan Markle obchodzili drugą rocznicę ślubu