Cztery rodzaje kwiatów, które nie warto darować pannie młodej

Na ślub niektóre rodzaje kwiatów nie warto dawać w prezencie.

Ciemne róże

Ogólnie rzecz biorąc, róże można dawać w prezencie na wesele, ale dotyczy to tylko jasnych kolorów kwiatów. Nie możesz dać kwiatów, które mają ciemne odcienie. Na przykład bordowe róże kojarzą się z pasją. Dają sobie nawzajem tylko kochankowie. Jeśli przyszedłeś jako gość, bukiet takich róż będzie bardzo nieodpowiedni.

Cebulowe

Kwiaty, które należą do roślin cebulowych, takich jak żonkile i tulipany, nie są uważane za najlepszy bukiet na weselu.

Są zbyt proste na przyjęcie weselnym, ponieważ są darowane na większość świąt. A ślub jest jasnym i doniosłym wydarzeniem, które zdarza się głównie bardzo rzadko. Tulipany kojarzą się bardziej z żałobą i obrzędami żałobnymi. Żonkile zawierają żółty kolor w swoim ubarwieniu. A ten odcień oznacza szybki rozwód.

Goździk

Goździki nigdy nie dają nowożeńcom. Te kwiaty są dość popularne, ale dotyczą głównie wydarzeń związanych z żałobą i cmentarzem. Również goździk jest używany jako symbol rewolucji.

Kwiaty o ciężkim zapachu

Nie warto dawać w prezencie kwiatów, które mają zbyt ciężki i ostry zapach. Do takich roślin należą niektóre odmiany lilii, kalli lub storczyków. Od silnego zapachu ludzie przebywający w pomieszczeniu, w którym odbędzie się radosna uroczystość, mogą czuć się źle.

Szczególnie może się to zdarzyć, jeśli pomieszczenie jest słabo wentylowane. Osoba może zacząć odczuwać ból głowy lub zawroty głowy.

Aby ślub był udany, musisz zrobić wszystko w tym celu, zwracając uwagę nawet na małe szczegóły.

Poświęcił 6 miesięcy szyjąc suknię ślubną dla swojej ukochanej. Dzięki uczuciom i umiejętnościom pana młodego wyglądała w niej wspaniale

Teściowa chciała zepsuć ślub, gdy przyszła na przyjęcie w białej sukni. Jednak fotograf ślubny uratował sytuację

Książę Harry i Meghan Markle obchodzili drugą rocznicę ślubu