Meghan Markle oskarżyła Kate Middleton i księcia Karola o niewłaściwe zachowanie

Relacje między książętami Sussex i rodziną królewską nadal gwałtownie się nasilają w oczekiwaniu na opublikowanie obszernego wywiadu z małżonkami Oprah Winfrey.

Według królewskiego źródła, 39-letnia Meghan Markle oskarżyła Kate Middleton, księżną Camillę z Kornwalii i księcia Karola o ujawnienie informacji o niej prasie podczas jej życia w pałacu.

W szczególności mówimy o sytuacji, w której Megan rzekomo doprowadziła Księżną Cambridge do łez po przymierzaniu sukienek dla druhen przed ich ślubem z Harrym.

Według informacji poufnych, Meghan i Harry wierzyli, że asystenci książąt Cambridge, księżnej Kornwalii i księcia Karola celowo rozpowszechniali negatywne informacje na ich temat w mediach.

Jeden incydent, który stał się znany opinii publicznej, dotyczył również księcia Sussex – Harry rzekomo krzyczał na Angelę Kelly z powodu ślubnej tiary Megan.

Megan i Harry wierzyli, że tak zwani „szarzy kardynałowie” dosłownie chcieli ich zniszczyć – mówi źródło.

W najnowszym zwiastunie wywiadu Meghan Markle stwierdziła, że ​​Pałac Buckingham odegrał dużą rolę w „utrwalaniu kłamstw” na ich temat z księciem Harrym, więc nie mogli dłużej milczeć.

Podniecenie związane z publikacją wywiadów wzrosło dramatycznie w ciągu ostatnich kilku dni. Po pierwsze, Meghan i Harry byli w centrum skandalu związanego z oskarżeniami byłych pracowników o zastraszanie, a Pałac Buckingham obiecał wszcząć dochodzenie.

Po drugie, znajdują się obecnie pod silną presją publiczną, ponieważ zdecydowanie zaleca się odroczenie wywiadów na antenie. Powodem jest stan zdrowia księcia Filipa, który przeszedł operację serca i przebywa w szpitalu od dwóch tygodni. Ponadto 7 marca królowa Elżbieta II wygłosi przemówienie z okazji Dnia Wspólnoty Narodów.

Jednak decyzja zależy od CBS, który nie wydaje się mieć planów odroczenia pokazu, który ma zarobić miliony dolarów.

Rzeczywistość jest taka, że ​​nie uważam tego wywiadu za stosowny. Im mniej mówią, tym lepiej, niezależnie od stanu zdrowia księcia Edynburga. Ale żeby opublikować szczery wywiad, który zostanie pokazany w Wielkiej Brytanii, gdy będzie on w szpitalu (na szczęście, wydaje się, że miał udaną operację), nie radzi się, delikatnie mówiąc. Żaden z tych królewskich wywiadów nie zakończył się dobrze. I nie sądzę, że w tym przypadku będzie inaczej – powiedział brytyjski polityk Bob Blackman.

Meghan Markle otwarcie mówi o konflikcie z rodziną królewską. „Zbyt wiele stracono”

Maria Kaczyńska. Jaką kobietą była pierwsza dama Polski

„Dla mnie najważniejsza jest córka”. Izabela Trojanowska pokazała, jak wygląda jej córka Roxana