Meghan Markle otwarcie mówi o konflikcie z rodziną królewską. „Zbyt wiele stracono”

Wydaje się, że konflikt między 39-letnią Meghan Markle a Pałacem Buckingham nasila się. W sieci pojawił się nowy zwiastun wywiadu z księżną Oprah Winfrey, w którym zarzuca ona pałacowi „utrwalanie kłamstw” na ich temat z księciem Harrym.

„Nie wiem, jak mogli się spodziewać, że po tym wszystkim nadal będziemy milczeć, jeśli Korona będzie odgrywać aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat” – powiedziała.

Teaser ukazał się na tle wybuchu skandalu wokół książąt Sussex i rodziny królewskiej.

Niedawno Meghan Markle została oskarżona o zastraszanie swoich byłych pracowników, którzy powiedzieli, że byli wykorzystywani emocjonalnie przez księżną.

Sama Megan zaprzeczyła tym oskarżeniom i nazwała je oszczerstwami, a Pałac Buckingham obiecał zbadać wszystkie okoliczności.

Według królewskiej ekspertki Katie Nicholl zbliżający się wywiad z Meghan i Harrym budzi niepokój w pałacu.

Teraz w rodzinie królewskiej jest już wiele problemów – wszyscy martwią się o księcia Filipa, który od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu.

„Niektórzy królewscy obserwatorzy i eksperci uważają, że ten wywiad powinien zostać przełożony i nie transmitowany w tak trudnym dla rodziny królewskiej czasie” – powiedziała.

CBS nie zapowiedział jednak odroczenia emisji wywiadu – ma to nastąpić 7 marca.

Znaki zodiaku, który będą miały trudności w marcu 2021 roku

Małżonek Elżbiety II, książę Filip, prawdopodobnie pozostanie w szpitalu przez kolejny tydzień

Znaki ludowe. Czego nie wolno robić na miejscach spoczynku