Kobiety powyżej 40 lat. Jak przyciągają mężczyzn

Wiele kobiet uważa, że ​​po czterdziestu latach jest już za późno na romansowanie i flirtowanie z mężczyznami.

Okazuje się, że tak nie jest. Są rzeczy, które mężczyźni uwielbiają u kobiet po czterdziestce.

Nie zwracają już uwagi na bzdury

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich. Dotyczy to tylko kobiet, których samoocena jest w normalnym stanie.

Wiele osób po przekroczeniu granicy w wieku czterdziestu lat przestaje się martwić o to, co powiedzą o nich inni, co pomyślą o nich znajomi lub koledzy.

Stają się radośni i wytrwali, ponieważ jasno rozumieją, czego chcą i czego potrzebują. Po prostu nie mają czasu na doświadczenie.

Nie kłócą się, nie martwią się, czy ich kochają, czy nie. Mężczyźni uwielbiają tę lekkość i łatwość w zachowaniu płci pięknej.

Nie grają w gry

Taka kobieta wie, czego chce od życia i od męża. Bierze coś, kiedy tego potrzebuje, bo po czterdziestu latach wiele osób przeżywa okres drugiej młodości, kiedy bardziej niż zwykle pociągają ich mężczyźni. Mężczyźni po prostu uwielbiają przedsiębiorcze kobiety, które nie boją się eksperymentów i nie wstydzą się swoich pragnień.

Są samowystarczalne

Czterdziestoletniej kobiecie nie trzeba dawać czegoś, aby udowodnić jej zdolności finansowe, bo ona sama jest zamożna i samowystarczalna. Oznacza to, że wszystkie problemy finansowe z serii „kto za kogo płaci” są z nią drugorzędne.

Po czterdziestce kobieta nie czeka, aż książę przyjdzie i zacznie w nią inwestować. Oczywiście są tacy, ale rzadziej niż w młodym wieku.

Oni już mają dzieci

Mężczyźni, którzy lubią kobiety po czterdziestce, doskonale zdają sobie sprawę, że prawdopodobnie nie będą już musieli zabierać swoich dzieci z powrotem do przedszkola, do szkoły, aby słuchać płaczu niemowląt.

Najprawdopodobniej kobieta po czterdziestce już się ugruntowała w roli matki. Nie będzie dręczyć męża pytaniami o to, kiedy w końcu urodzi dziecko. To ogromny plus.