Uroki dla domu na każdą okazję. Czynią cuda

Twój dom powinien znajdować się pod stałą ochroną potężnych talizmanów.

Pomogą ci uratować siebie i twoich bliskich przed prześladowaniem i uszkodzeniami, przyciągną do domu bardziej kreatywną energię i ochronią cię przed wszelkim złem.

Jednym z najlepszych sposobów na zabezpieczenie domu przed energią jest użycie odpowiednich run.

Możesz także chronić swój dom przed problemami dzięki prostemu, terminowemu czyszczeniu i usuwaniu śmieci.

Nie zapomnij o użyciu prostych talizmanów, które zostaną omówione poniżej.

Jarzębina czerwona

Każdego roku musisz zrywać gałązkę jarzębiny. Nie uwalnia twojego domu od negatywności i nie daje szczęścia. Ale gałązka jarzębiny od dawna uważana jest za najsilniejszy amulet przeciwko piorunom w domu i pożarom.

Podkowa

Jeśli powiesisz to do góry nogami, podkowa będzie mocną maskotką szczęścia. Jeśli koniec spojrzy w dół, będzie najsilniejszym amuletem przeciwko problemom finansowym, złym nastrojom, złym ludziom lub niepowodzeniom.

Miotła

Miotła to przydatna rzecz, ale oprócz tego, jak zamiatasz śmieci, musi być jeszcze jedna – czysta. Będzie działać jak talizman. Aby działał poprawnie, będziesz musiał ustawić go pod górę w rogu. Więc ochroni rodzinę przed utratą szczęścia, pieniędzy. Nikt i nic nie może Ci tego odebrać.

łapacz snów

Łapacz snów to orientalna maskotka, która ma odstraszać niepowodzenia, złe sny, złe duchy. Zawsze możesz go kupić lub zrobić własny. W przeciwnym razie jego moc będzie znacznie większa. To wspaniały amulet i źródło uniwersalnej ochrony dla całej rodziny. Nie będziesz się bał żadnych kłopotów z nim.

Czerwone wstążki

Podobnie jak łapacz snów czerwona wstążka dotarła do nas ze wschodu. To jedna z najpotężniejszych maskotek feng shui, silny amulet i talizman na szczęście. Czerwona wstążka powinna wisieć przed drzwiami wejściowymi. Kieruje przepływami energii we właściwym kierunku, przyciąga dobro i odpędza złe duchy.

Figurka słonia

Kontynuujemy temat talizmanów feng shui. Słoń to długowieczne zwierzę o niesamowitej sile. W sypialni lub kuchni powinna stać figurka słonia. Przyciąga pozytywną energię Qi i zapewnia rodzinie potężną ochronę przed problemami i chorobami.

Liść laurowy

To silna maskotka na szczęście i wspaniały amulet. Uważa się, że chroni rodzinę przed prześladowaniem, a kobietę – przed potencjalnym rywalem. W domu zawsze będzie panować wzajemne zrozumienie.

Lawenda

Eksperci w dziedzinie ezoteryki zauważają, że taka roślina jest w stanie chronić dom przed negatywną energią. Lawenda wspomaga powrót do zdrowia chorych ludzi i chroni kochanków przed negatywnymi skutkami wrogów.

Obsydian

To bardzo potężny amulet, który nie tylko jest w stanie zapewnić ochronę osobie, która go nosi poza domem, ale także tworzy najpotężniejsze pole ochronne w domu czy mieszkaniu.

Srebrna łyżeczka

Srebrna łyżka powinna leżeć w każdym domu, ponieważ normalizuje przepływy energii, stabilizując je. Co więcej, od czasów starożytnych srebro uważane było za najpotężniejszy amulet, który odpędza agresywne istoty, duchy, demony. Przechowuj łyżkę w bezpiecznym miejscu i nie przenoś jej zbyt często z miejsca na miejsce.

Jeśli nagle potrzebujesz ochrony, gdy jesteś poza domem, zawsze możesz użyć specjalnych haseł do ochrony energii. Pomoże Ci w tym również biżuteria srebrna.

Miłość i trudności Anny German i Zbigniewa Tucholskiego

Mocne rytuały w czasie zaćmienia księżyca 5 czerwca 2020 roku, które przyniosą powodzenie

Porady ekspertów, które pomogą uczynić dom miejscem, w którym nie ma kłótni, skandali, ani konfliktów